Олександр Головко: Після турецького збору в команді залишиться чоловік десять


Тренер молодіжки про знайомство, Бєсєдіна та перспективи

Олександр Головко: Після турецького збору в команді залишиться чоловік десять


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував гру своєї команди на турнірі в Туреччині, а також оцінив її перспективи.

"Є така річ - січень місяць. Хочемо ми того чи не хочемо, гравці перебувають у різному стані, і треба їх привести до однієї якоїсь складової. Давайте відверто говорити - ми один з одним поки знайомимося. Вони з нашими вимогами, ми дивимося , як вони нас сприймають, наскільки вони готові швидко схоплювати те, що ми хочемо донести. Не у всіх це виходить, і ми бачимо, з ким із футболістів можна вирішити завдання, які ми перед ними ставимо.

Ми приїхали сюди виграти. У мене були побоювання з Бесєдіну. Вода, мідні труби, зараз у нього вогонь, напевно, який затухає. І мене це насторожувало. І подвійно приємно, що на цьому зборі він виглядає так, як виглядав півтора роки тому. Є відкриті питання по фланговим нападаючим. Є імена, які грають в Прем'єр-лізі, але для рівня молодіжної команди європейського футболу - є питання.

Думаю, що після цього збору в команді залишиться чоловік десять з двадцяти чотирьох. Прізвища, природно, називати не буду. Але коли є колосальне внутрішнє бажання виступати за команду, мотивація, готовність, тоді можна переходити до тактики. Не навпаки. Спочатку футболісти повинні бути бійцями і хотіти більше, ніж я. І в побуті, і на тренуваннях, і в іграх. Тому кажу хлопцям, щоб на мене ніхто не ображався, але ми займаємося саме селекцією, у нас кращі з кращих ", - сказав Головко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, Олександр Головко змінив на посту головного тренера молодіжки Сергія Ковальця. Раніше колишній захисник "Динамо" очолював збірну U-19. На турнірі Antalya Cup збірна України під керівництвом Головко поступилася Азербайджану, але виграла у Косово та Бахрейну. Також українським футболістам належить зіграти з Саудівською Аравією та Албанією.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Fata Morgana (Запорожье)
..."Думаю, что после этого сбора в команде останется человек десять из двадцати четырех"... Здорево сказанул! Одиннадцатым игроком получается сам лично будет, а остальные в ...расход?! Хо, ху,ху ха! Вот рассмешил-то! Зеленский и Кошевой! Ждите гостя в передачу!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Fata Morgana (Запорожье)
..."Думаю, что после этого сбора в команде останется человек десять из двадцати четырех"... Здорево сказанул! Одиннадцатым игроком получается сам лично будет, а остальные в ...расход?! Хо, ху,ху ха! Вот рассмешил-то! Зеленский и Кошевой! Ждите гостя в передачу!
Відповісти
0
0
Comment06 (Украина)
От " никакой революции в молодежке не будет" до " из 24 останется максимум 10" прошло всего три недели! А до решающих игр в отборе осталось всего ничего! Плюрализм в одной голове-это всегда плохо! Чуть раньше- "посыл" Фоменко по Зинченко .Как-то сомнения по жизнеспособности u21 плавно переходят в опасения
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус