Олександр Головко: Після турецького збору в команді залишиться чоловік десять

Молодіжна збірна України

Тренер молодіжки про знайомство, Бєсєдіна та перспективи
Молодіжна збірна України Таблиця Новости Команди Бомбардири
27.01.2016
середа
12:50
Олександр Головко: Після турецького збору в команді залишиться чоловік десять
Рейтинг публикации
Тренер молодіжки про знайомство, Бєсєдіна та перспективи
Читайте на русском: Александр Головко: После турецкого сбора в команде останется человек десять

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував гру своєї команди на турнірі в Туреччині, а також оцінив її перспективи.

"Є така річ - січень місяць. Хочемо ми того чи не хочемо, гравці перебувають у різному стані, і треба їх привести до однієї якоїсь складової. Давайте відверто говорити - ми один з одним поки знайомимося. Вони з нашими вимогами, ми дивимося , як вони нас сприймають, наскільки вони готові швидко схоплювати те, що ми хочемо донести. Не у всіх це виходить, і ми бачимо, з ким із футболістів можна вирішити завдання, які ми перед ними ставимо.

Ми приїхали сюди виграти. У мене були побоювання з Бесєдіну. Вода, мідні труби, зараз у нього вогонь, напевно, який затухає. І мене це насторожувало. І подвійно приємно, що на цьому зборі він виглядає так, як виглядав півтора роки тому. Є відкриті питання по фланговим нападаючим. Є імена, які грають в Прем'єр-лізі, але для рівня молодіжної команди європейського футболу - є питання.

Думаю, що після цього збору в команді залишиться чоловік десять з двадцяти чотирьох. Прізвища, природно, називати не буду. Але коли є колосальне внутрішнє бажання виступати за команду, мотивація, готовність, тоді можна переходити до тактики. Не навпаки. Спочатку футболісти повинні бути бійцями і хотіти більше, ніж я. І в побуті, і на тренуваннях, і в іграх. Тому кажу хлопцям, щоб на мене ніхто не ображався, але ми займаємося саме селекцією, у нас кращі з кращих ", - сказав Головко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, Олександр Головко змінив на посту головного тренера молодіжки Сергія Ковальця. Раніше колишній захисник "Динамо" очолював збірну U-19. На турнірі Antalya Cup збірна України під керівництвом Головко поступилася Азербайджану, але виграла у Косово та Бахрейну. Також українським футболістам належить зіграти з Саудівською Аравією та Албанією.

Читайте найцікавіші новини футболу в Facebook і Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Джерело: Динамо Киев от Шурика
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Fata Morgana (Запорожье)
..."Думаю, что после этого сбора в команде останется человек десять из двадцати четырех"... Здорево сказанул! Одиннадцатым игроком получается сам лично будет, а остальные в ...расход?! Хо, ху,ху ха! Вот рассмешил-то! Зеленский и Кошевой! Ждите гостя в передачу!
Ответить
0
0
Comment06 (Украина)
От " никакой революции в молодежке не будет" до " из 24 останется максимум 10" прошло всего три недели! А до решающих игр в отборе осталось всего ничего! Плюрализм в одной голове-это всегда плохо! Чуть раньше- "посыл" Фоменко по Зинченко .Как-то сомнения по жизнеспособности u21 плавно переходят в опасения
Ответить
0
0

© UA-Футбол 2002-2018.
Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті www.ua-football.com охороняються відповідно до законодавства України.
Матеріали сайту призначені для осіб старше 18 років (18 +).
Пишіть нам: [email protected]