Олександр Головко назвав п'ятірку найталановитіших молодих гравців України


Наставник виділив - Зінченко, Вачіберадзе, Коваленко, Циганкова і Петрака

Олександр Головко назвав п'ятірку найталановитіших молодих гравців України


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко назвав п'ятірку найталановитіших українських футболістів до 21 року.

- П'ять найталановитіших? Ну, давайте будемо називати тих, хто є на слуху, ті, хто кудись повиїжджали, напевно.

Це, якщо за Сашу Зінченко будемо говорити... Тобто я буду все-таки говорити за хлопців 96-го року, за хлопців 94-го, 95-го року не можу сказати, тому що я в меншій мірі з ними знайомий.

Це Бека Вачіберадзе - так, напевно, Вітя Коваленко - так, Циганков - напевно, так, і тут я поки дам паузу. Тому що це ті, хто прийшли відразу на розум. Хто п'ятий? Всі говорять про Петряк. Нехай Петряк буде, - сказав Головко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Дубль W
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Marcelino (Запорожье)
Зачем печатать пустопорожнее интервью.Только место занимать.
Відповісти
3
2
Повернутись до новин
Коментарі 5
Marcelino (Запорожье)
Зачем печатать пустопорожнее интервью.Только место занимать.
Відповісти
3
2
zwer (Львів)
А Петряк 94 року народження. Виходить, що навіть не думаючи сказав. Нема що обговорювати
Відповісти
7
6
Decoy7 (Украина)
пять игроков наиболее упоминаемых в прессе. Да он и сам составляя этот "топ", говорил о том, чье имя на слуху. количество пиара не равно потенциалу таланта
Відповісти
5
2
Romb_DK (Київ)
На слуху это не обязательно в прессе. Посмотрите юношей ДК так между Цыганковым и остальными осенью была пропасть. Дай Бог сегодня остальным прыгнуть выше головы и победить Миддлсбро. Удачи!!!.
Відповісти
1
1
kotigorok (Чернігів)
А Швед?
Відповісти
4
3

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус