Орест Кузик: Не сказав би, що англійці чимось здивували


Орест Кузик - про матч зі збірною Англії.

Орест Кузик: Не сказав би, що англійці чимось здивували


Півзахисник київського "Динамо" і молодіжної збірної України Орест Кузик прокоментував результат товариського матчу Україна (U-20) - Англія (С) (0:2).

- Хороша гра була, гарна команда, яка грає в комбінаційний футбол. Вони хотіли перемогти і ми, але їм пощастило трохи більше в моментах, так що вийшов такий результат.

- Чим суперник Вас здивував?

- Я б не сказав, що вони чимось особливо здивували, вони створили набагато більше, ніж ми. Вони виграли за рахунок наших індивідуальних помилок. Там, де ми не дограли до кінця з гравцями, –ось і вийшло. Так, хороша команда, хороші гравці, є індивідуально сильні, але щоб особливо здивували - я б не сказав.

- Вони старші за вас...

- Старші, але це вже не той футбол, тут немає старших, молодших. Так, це Англія і там всі футболісти грають в більш силовий футбол, ніж комбінаційний. Хороша команда, що сказати.

- Це був хороший досвід для вас?

- Звичайно, по-перше, завжди, коли приїжджаєш до збірної, викладаєшся і залишаєш останні сили на полі, тому що це збірна і яка б збірна проти тебе не грала - це хороший досвід, тому що в збірній зібрані найсильніші футболісти своєї країни.

- У вас були моменти, але десь не пощастило?

- Напевно, десь так, не вистачило. І штанга, і поперечина, були близько. Не вистачило везіння, це футбол, буває. Одним пощастило більше, іншим менше.

- Підготовка триває чи ви повертаєтеся в клуби?

- Триває тренувальний процес, у нас ще 26-го числа гра. Я, правда, поки не знаю з ким, але я знаю, що на 26-те число заплановано ще один спаринг в Києві.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
1927.kiev.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус