Підківка: Маємо серйозне завдання – обіграти македонців


"Молодіжка" готується до відбіркового матчу

Підківка: Маємо серйозне завдання – обіграти македонців


Голкіпер молодіжної збірної України і львівських "Карпат" Роман Підківка розповів про підготовку до матчу зровесниками з Македонії.

"Всі футболісти приїхали в розташування збірної в хорошому настрої. Давно не бачилися, тому з нетерпінням чекали зустрічі. Тепер маємо серйозне завдання – обіграти македонців. Щодня готуємося, на днях вивчатимемо гру суперника на теоретичних заняттях. Все йде планово, тренуємося у звичному режимі.

Нещодавно провели спаринг з "Іллічівцем", що виступає зараз у першій лізі. Я зіграв в тому матчі 60 хвилин. Тренерський штаб отримав необхідну інформацію, побачив, в якій формі перебуваємо. Ми поступилися з рахунком 1:2, але результат не мав для нас першочергового значення. Всі думки зараз про Македонію.

Тренерський штаб викликав на майбутні матчі двох воротарів – мене і Назара Федорівського з "Оболонь-Бровара". Мені комфортно з ним працювати, у мене хороші відносини з усіма партнерами. Нещодавно нам стало веселіше – до нас приєднався Амбросій Чачуа. Для нього це також позитив, він також задоволений. Для кожного з нас виклик у збірну – велика мотиваціяі радість. Тому жодних думок про відпустку немає, оскільки ми звикли до такого режиму і для нас гра у синьо-жовтій футболці це велика честь", - сказав голкіпер.

Нагадаємо, що матч проти Македонії відбудеться 27 травня о 19.00 на стадіоні "Динамо" імені Лобановського.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Siren05 (Мариуполь)
Меня беспокоит то, что Головко резко обновил команду. Опять появилась проблема, как и при Ковальце - несыгранность. Пока притрутся, потеряют очки, т.е. в этом цикле им ничего не светит. Контрольный матч с Ильичёвцем показал на это. Кстати, Машнёв, убранный Головко из молодёжки, забил за ИМ гол. Считаю, что его зря не привлекают в молодёжку, у нас он один из лидеров...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Siren05 (Мариуполь)
Меня беспокоит то, что Головко резко обновил команду. Опять появилась проблема, как и при Ковальце - несыгранность. Пока притрутся, потеряют очки, т.е. в этом цикле им ничего не светит. Контрольный матч с Ильичёвцем показал на это. Кстати, Машнёв, убранный Головко из молодёжки, забил за ИМ гол. Считаю, что его зря не привлекают в молодёжку, у нас он один из лидеров...
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус