Головко: У всіх хлопців горіли очі

Наставник молодіжної збірної України Олександр Головко - про переможний матч з Францією в рамках відбору до Євро-2017

Головко: У всіх хлопців горіли очі

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко поспілкувався з журналістами після переможного матчу з Францією (1:0).

- Зараз я найщасливіша людина на землі, а найщасливіші футболісти в роздягальні. Ми прекрасно розуміли, проти кого нам сьогодні належить грати і дістали з себе все, що могли. У нас сьогодні в основі грало три "іспанця", але питань реалізації ніхто не скасовує. Я здивований віддачею Гуцуляка. У нас не зовсім вийшло те, що потрібно було робити в атаці в плані забитих м'ячів - двох атакуючих півзахисників і Бесєдіна, але той обсяг, який вони виконували дорогого коштує. Надійно зіграла лінія оборона. У всіх хлопців горіли очі. На сьогоднішній матч їх не потрібно було налаштовувати, а навпаки заспокоювати.

- Напевно, наступна гра буде ще складніше?

- Так влаштований футболіст збірної. Якщо він все вихлюпне і не зіграє, то він не гравець збірної. Це сильні люди, сильні чоловіки, і вони прекрасно розуміють, що ми від них вимагаємо. Ми приїхали на цей збір брати максимальну кількість очок в двох іграх. Сміху не було. Потрібно, щоб гравці з такою ж самовіддачею підійшли до матчу з Шотландією.

- У першому таймі команда діяла більш дисципліновіше в обороні, ніж у другому.

- Давайте подивимося, де грають наші футболісти і де гравці збірної Франції. Майже всі вони грають у французькій Лізі 1, а у нас грали двоє людей з Прем'єр-ліги - Данченко і Підківка. Всі інші грають в дублі і з такими умовами не стикаються. Коли наш нападник бореться за м'яч, він на півметра знаходиться поруч з суперником. Нам доводиться за відсутності певної техніки і тактики працювати фізично. Сьогодні, принаймні, ми намагалися тримати командну форму, не сідати і не ставити автобус. Тому що рано чи пізно нам би забили. А прийняття рішень в атаці - це теж помилки і урок. Але мені сподобалося, що ці хлопці хочуть потрапити в першу збірну.

- У пресі багато відгуків про Циганкова, але і в "Динамо", і в збірній він виходить тільки на заміну.

- Це талановитий і незвичайний хлопець. Я знаю його з 15-ти років. Він виховувався в Ізраїлі, за образом думки і щодо володіння м'яча він відрізняється від багатьох українських хлопців. Тому на цьому етапі він талановитий. Але у нього є проблеми, пов'язані з тим, що його, як і багатьох наших футболістів, використовували скрізь - і в "Динамо", і в збірній. Я можу уявити, яке навантаження лягає на його психіку і функціональність. Зараз з ним окремо працюють люди. Ми працюємо на його користь. Щоб він цю користь приносив і клубу, і збірній. Талановитий хлопчик. Дай Бог його таланту подорослішання.

- Ви кричали на Матвієнко. Чому?

- Сьогодні футболісти грали не так, як я хочу. Я хотів, щоб вони забили 2-3 м'ячі. Не виходить. Є речі, про які ми говоримо, але вони їх не роблять. Це не клуб. Коли захисник віддає м'яч фланговому півзахисникові, і він при прийомі м'яча вже повинен працювати вперед. Це отче наш, але це не робиться. Ми не тільки повинні оборонятися, а й атакувати. Якщо ми хочемо чогось добитися, то повинні контролювати м'яч. А з такою командою це можна робити тільки через фланги. Я це говорю, вони розуміють, але не роблять.

Следите за нами:

Оцените этот материал:
Поділитися з друзями:
Источник:
Динамоманія

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (12)
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
vorodefdm (Киев)
интересно...
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
интересно...
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
явкрпяччяукр чке р
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
явкрпяччяукр чке р
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
прикольно...
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
прикольно...
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
тест
Ответить
0
0
vorodefdm (Киев)
тест
Ответить
0
0
Eskeldp (Днепропетровск)
Комментарий тренера из начала двухтысячных. Тренеры в Европе говорят о тактике, перестановках, хвалят своих футболистов - в Украине продолжают говорить о горящих глазах, не слышащих футболистах и уровне футбола в нашей стране. В результате, на уровне молодёжки, за счёт физики, самоотдачи и двойных паспортов с занижением на год-два, ещё иногда выигрываем. А вот на взрослом уровне - катимся всё ниже и ниже.
Ответить
0
0
Eskeldp (Днепропетровск)
Комментарий тренера из начала двухтысячных. Тренеры в Европе говорят о тактике, перестановках, хвалят своих футболистов - в Украине продолжают говорить о горящих глазах, не слышащих футболистах и уровне футбола в нашей стране. В результате, на уровне молодёжки, за счёт физики, самоотдачи и двойных паспортов с занижением на год-два, ещё иногда выигрываем. А вот на взрослом уровне - катимся всё ниже и ниже.
Ответить
+1
0
донтист (днепропетровск)
Ну если ст. тренер не знает,что автор победного мяча также играет в Премьер Лиге (Вакулко Днепр),о чем можно еще говорить.К сожалению я не увидел игры в футбол,я видел бег по всему полю с квадратными глазами и никакой футбольной мысли.Гол забит за счет индивидуального мастерства.
Ответить
+1
0
донтист (днепропетровск)
Ну если ст. тренер не знает,что автор победного мяча также играет в Премьер Лиге (Вакулко Днепр),о чем можно еще говорить.К сожалению я не увидел игры в футбол,я видел бег по всему полю с квадратными глазами и никакой футбольной мысли.Гол забит за счет индивидуального мастерства.
Ответить
+2
-2

Новини Футболу

Кращі букмекери

Букмекер
Бонус

загрузка...