Головко: За складом ми готові на 90 відсотків


Наставник молодіжної збірної України - про матч з Шотландією

Головко: За складом ми готові на 90 відсотків


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував майбутній матч проти команди Шотландії в рамках відбору на Євро-2017.

- Я сподіваюся, що футболісти вже відновилися на повну. Ми готові до цієї гри і знаємо, з ким будемо грати. І вже через сьогоднішнє тренування ми будемо реалізовувати наші завдання, які поставлені на цей міні-збір і на кінцівку кваліфікаційного етапу. Також я радий, що на цьому зборі у нас є одностайність. Всі хлопці бачать одну мету, йдуть одним курсом і хочуть домагатися цілей.

Що стосується самої нашої гри, то вона викликає чимало запитань. Ми багато говорили про якість самовіддачі. Можна багато стверджувати про якість дій, але питання про брак і самовіддачу нікуди не діваються. Ми хочемо, щоб хлопці додавали в швидкості. Наприклад, в матчі з Францією ми були малоактивними на флангах, наші флангові гравці жодного разу не вдарили по воротах.

За складом ми готові на 90 відсотків, є питання по 1-2 позиціях. Напевно, будуть зміни, якщо говорити про "крила команд". Але можна сказати, що команда повноцінно готова до матчу. Ротація якщо буде, то мінімальна. Але чи готові всі. Так, у хлопців можуть виникнути питання "Чому не я потрапив в заявку?". Але в заявці лише 18 осіб. Головне, що всі відновилися і готові до матчу не на 95 чи 99 відсотків, а на всі 100.

Що стосується зміни тактики, то може я б і хотів грати з іншою тактикою... Але головне - грати в сучасний футбол, показувати атакуючу гру, нав'язувати свою гру супернику. Разом з цим же виникає питання про рівень і готовність футболістів... Зараз треба грати в сучасний футбол, в який грає вся Європа. Сьогодні просто так за рахунок одного бажання у суперника не виграєш, і це було видно в матчі з Францією. Мені б хотілося, щоб моя команда весь час грамотно грала по м'ячу, правильно реагувала на дії суперника і максимально ефективно виконувала всі дії, - сказав Головко.

Матч Україна U-21 - Шотландія U-21 відбудеться завтра, 6 вересня, о 18:30.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Sport Arena
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
вручий (Светловодск-Киев)
Головко уже все доказал, еще за две игры до конца ...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
вручий (Светловодск-Киев)
Головко уже все доказал, еще за две игры до конца ...
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус