Бесєдін: Вболівальники повинні бути найголовнішою мотивацією


Форвард молодіжної збірної України - про матч з Шотландією

Бесєдін: Вболівальники повинні бути найголовнішою мотивацією


Нападник "Динамо" і молодіжної збірної України Артем Бесєдін прокоментував результат матчу проти Шотландії (4:0).

- Насамперед, хочу відзначити, що суперник був дуже хороший, і наша заслуга, що ми дуже серйозно налаштувалися на цю гру. Всі хлопці виклалися, ми знали, за що ми граємо, хоч у нас практично немає шансів потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи. Ми зіграли заради вболівальників, ще перед матчем проти Франції було поставлено завдання взяти в цих двох іграх максимум очок. Усі хлопці дуже професійно до цього поставилися, і в цих двох іграх було видно, що всі виконували тренерську установку. Тепер будемо готуватися до наступного збору, щоб так само радувати вболівальників і всю Україну.

- Тобто гра за підтримки своїх уболівальниках послужила для вас навіть більшою мотивацією, ніж турнірні завдання?

- Я вважаю, що вболівальники взагалі повинні бути найголовнішою мотивацією. Тим більше зараз, у наш час, потрібно намагатися робити все від тебе залежне, аби давати людям привід для радості. Футболістам має бути не соромно виходити після гри зі стадіону. Спасибі уболівальникам, що вони знаходять час, щоб приходити на стадіон і підтримувати команду.

- Чи сподіваєшся ти найближчим часом потрапити до поля діяльності нового тренерського штабу національної збірної України?

- Звичайно! До чого ж ще прагнути?! Цього хочуть і заради цього працюють, викладаються на полі всі пацани не тільки в молодіжній збірній, але і починаючи з юнацьких. Як і всім їм, мені дуже хочеться грати за першу команду країни, це велика честь і стимул для будь-якого футболіста. Радує, що зараз почали викликати до збірної молодих футболістів, тому є приклади в нинішньому складі збірної. Треба тільки працювати і в кожній грі доводити, що ти гідний цього.

- Чи робив ти вже колись дубль, виступаючи за молодіжку? Чи можна сказати, що провів найкращу гру за збірну?

- Скажімо так, одну з найкращих. Дубль у грі за збірну я вже оформлював, але не за молодіжну. Були і дублі, і хет-трики за збірні U-18, 19, 20. Але за збірну U-21 це мій перший дубль.

- Перший свій гол ти забив красивим дальнім ударом. Як приймав рішення пробити?

- Рома Підківка добре побачив, що я зайняв вигідну позицію. Я до нього після гри вже підійшов і подякував за гольову передачу. Я побачив, що мене ніхто не атакує, спокійно прийняв м'яч, розвернувся, пройшов трохи вперед. Захисники сідали глибше, не зустрічали мене, я прокинув м'яч, опинився навпроти воріт і пробив. Влучив у ворота, удар вийшов хорошим.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус