Вачіберадзе: Хочеться втретє вийти у фінальну частину Євро


Півзахисник молодіжної збірної команди України U-21 Бека Вачіберадзе поділився враженнями від жеребкування Євро-2019.

Вачіберадзе: Хочеться втретє вийти у фінальну частину Євро


- Група у нас сильна, але і досить рівна. Очевидного фаворита немає, тому все в наших руках. Нам буде цікаво зіграти з хорошими суперниками. Ми вже двічі брали участь у чемпіонатах Європи U-17 і U-19, хочеться і втретє потрапити у фінальну частину Євро. Команда у нас сильна, тому, думаю, що нам під силу потрапити в 12-тку кращих. Додам, що зробимо все від нас залежне, щоб кваліфікуватися на Євро-2019.

- Що ви можете сказати про суперників?

- Цікаво, що я весь останній місяць говорив, що нам випаде Англія, так і вийшло (посміхається). Серед майбутніх суперників ми вже грали раніше з Шотландією. Я маю на увазі матч у Києві у вересні минулого року, коли ми переграли їх з рахунками 4:0. Більшість футболістів з тієї «молодіжки» буде виступати в майбутньому відборі. Але цей результат говорить про слабкість команди, шотландці грають в агресивний футбол, важливо не давати їм зони. Також ми грали з Латвією, але досить давно. Нам було по 15-16 років.

- Англія та Нідерланди - відомі для вас команди?

- Про цих збірних говорить в першу чергу їх футбольна історія. Англійці - потужні, не можна давати їм розбігтися. Нідерландські футболісти - традиційно технічні. Перед матчами будемо ретельно вивчати всіх суперників і знаходити їх слабкі сторони, щоб ними скористатися.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус