Головко: Думаю, що ми зробили крок вперед


Наставник української молодіжки - про фінальний матч турніру імені Лобановського.

Головко: Думаю, що ми зробили крок вперед


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував поразку його команди від Фінляндії в фіналі Меморіалу Лобановського.

"Думаю, що ми зробили крок вперед. У минулому році ми посіли третє місце, а сьогодні - друге. Якщо дивитися по грі, то ми намагалися, хлопці зробили все для того, щоб перемогти, але для цього потрібно забивати. А серія пенальті - це лотерея. Результат залишиться, а гра забудеться. Думаю, що ми заслужили цей кубок. Сподіваюся, що ця поразка стане останньою для наших команд в цьому місяці.

Уже в серпні у нас запланований збір перед матчами кваліфікації на чемпіонат світу. Нашим футболістам потрібно отримувати більше практики, адже багато хто з них грають тільки в нашій команді. За віддачею і характеру у мене питань до гравців немає. Спасибі їм за цю гру", - сказав Головко в ефірі телеканалу" Футбол 1 ".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Старичок (Киев)
К сожалению, это стало уже правилом, у молодых тренеров с динамовским сердцем, хвалить игроков после поражения. Головко не акцентирует внимание прессы и специалистов, что его команда не может (на своем поле) забить гол или создать несколько голевых моментов, без чего футбол теряет зрелещность. Он не может научить игроков думать и созидать на поле. Поэтому хвалит игроков за без голевую игру и свое не умение переводит в плоскость "ну не повезло сегодня нам".
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
Старичок (Киев)
К сожалению, это стало уже правилом, у молодых тренеров с динамовским сердцем, хвалить игроков после поражения. Головко не акцентирует внимание прессы и специалистов, что его команда не может (на своем поле) забить гол или создать несколько голевых моментов, без чего футбол теряет зрелещность. Он не может научить игроков думать и созидать на поле. Поэтому хвалит игроков за без голевую игру и свое не умение переводит в плоскость "ну не повезло сегодня нам".
Відповісти
0
0
ser-gio (kiev)
мля, за что спасибо??
может еще сборникам спасибо за мальту?

нах эта политкорректность?
Відповісти
1
0
belogub@bk.ru
все проигрывают -- это будующее украинского футбола--одни разговоры сделаем выводы и т д противно слушать
Відповісти
0
0
Зритель (Харьков)
Какой чемпионат мира? На сколько я знаю, U21 играют только на чемпионате Европы, чемпионаты мира для этого возраста не предусмотрены.
Відповісти
0
0
RADNYK (Київ)
А що у финів росте покоління чемпіонів, що їх не виносять в одну хвіртку?
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус