Відбір на Євро-2019 U-21. Україна втрачає перемогу над Нідерландами


Все йшло добре до 62 хвилини

Відбір на Євро-2019 U-21. Україна втрачає перемогу над Нідерландами


Молодіжна збірна України не зуміла втримати перемогу у домашньому матчі відбору на Євро-2019 проти Нідерландів. "Жовто-сині" першими відкрили рахунок, але пропустили після перерви.

Україна U-21 - Нідерланди U-21 1:1. Як це було

Українці з перших хвилин запропонували супернику високий темп, на що ті погодилися, тому вболівальникам на трибунах було ніколи нудьгувати. Господарі відразу ж міцно заволоділи ініціативою, залишивши "ораньє" можливість діяти на контратаках, які у тих виходили дуже непоганими. Особливо завзято Нідерланди терзали правий фланг захисту "жовто-синіх", де постійно з "відрядженнями" в атаку не встигав повертатися Лучкевич, залишаючи вільну зону для суперників. Важко сказати, чи це була установка тренерського штабу, але в більшості випадків при виборі "оборона vs атака" Лучкевич робив вибір на користь другого.

Володіння ініціативою призвело до зміни рахунку на табло в середині першого тайму. Не витримали нерви у Думфріса, який підіграв рукою в своєму штрафному, а Коваленко холоднокровно реалізував пенальті.

У другій половині українці продовжили вести гру. Поступово контроль м'яча перейшов у самозаспокоєння, чим моментально скористались гості. Кастанеєр, який вийшов на поле у перерві, на швидкості пішов від двох правим флангом і від лицьової зробив передачу низом у центр штрафного. Ніхто з наших не зумів зупинити м'яч, пас прийшов до Клюйверта, який ударом під поперечину не залишив шансів Луніну.

Втративши нитки гри українці не зуміли повторно "задавити" суперника. На полі пішла рівна гра, яка завершилася нічиєю.

Півтора тайми українська команда виглядала дуже потужно, явно проваливши заключну чверть матчу. Але якщо наша молодіжка продовжить йти відбір цим же складом і з тим настроєм, який був спочатку, то автоматично ризикує стати головним претендентом на перше місце в групі.

Україна і Нідерланди пропускають вперед Шотландію і продовжують йти врівень на третьому-четвертому місцях таблиці. Наступний збір молодіжки запланований на листопад, коли команду очікують спарені ігри з дуетом лідерів: Англією (вдома) і Шотландією (в гостях).

Київ. Стадіон "Оболонь-Арена"

Україна - Нідерланди 1:1

Голи: Коваленко 29 (пен.) - Клюйверт 62

Україна: Лунін, Лучкевич, Зінченко, Зотько, Коваленко (Зубков 75), Вакулко, Луньов, Гуцуляк (Третьяков 53), Осман, Бєсєдін (Біленький 90+1), Лук'янчук

Нідерланди: Бейлов, Ідріссі (Кастанеєр 46), Тіл (Рамселаар 63), Бергвейн, де Йонг, Клюйверт, Росаріо, Оуведжан, Сен-Жюст, Фосу-Менса, Думфріс

Попередження: Бєсєдін 66 - Думфріс 86, Кастанеєр 90+3

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
schelyak@bk.ru (івано-франківськ)
Молодіжка зіграла. Головко жалівся, що в гравців мало ігрової практики на конкурентному рівні.Я шось не второпав, а чо в команді нема таких якісних футболістів, що реально грають на високому рівні, як : Шепєлєв+Циганков+Карась+Калюжний( не той що за Францію грає, а наш український ;) )+Матвієнко+Борячук+Лебеденко+Лобай+Кльоц+?Олег Кожушко+?Довбик
Артем? Це ж ще один конкурентний склад У-21. Це тільки, що мені на поверхні. Я не знаю. що в першій лізі робиться. Люди є. Хороший футбольний матеріал точно є. Проведе повноцінні збори і лідери проявляться.
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
schelyak@bk.ru (івано-франківськ)
Молодіжка зіграла. Головко жалівся, що в гравців мало ігрової практики на конкурентному рівні.Я шось не второпав, а чо в команді нема таких якісних футболістів, що реально грають на високому рівні, як : Шепєлєв+Циганков+Карась+Калюжний( не той що за Францію грає, а наш український ;) )+Матвієнко+Борячук+Лебеденко+Лобай+Кльоц+?Олег Кожушко+?Довбик
Артем? Це ж ще один конкурентний склад У-21. Це тільки, що мені на поверхні. Я не знаю. що в першій лізі робиться. Люди є. Хороший футбольний матеріал точно є. Проведе повноцінні збори і лідери проявляться.
Відповісти
2
0
ser-gio (kiev)
упустить, самоуспокоиться, не смочь восстановить игру - это прямо любимые грабли
Відповісти
2
0
Криміналіст (Львів)
ну в нас вже років з десять практично ніхто з молодіжки не попадає в національну збірну. Тут швидше спочатку заграє за національну, а вже потім на деякі матчі може зіграти за молодіжку. Нема ніякої стратегії розвитку футболу. Звідси і результат. Принцип на авось наше все
Відповісти
6
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Я дійсно думав, що ці збірники, перспектива першої збірної України, як їх тягне Шевченко, але шановні, вони і в молодіжці нічим не відзначались. Зіграв слабко і Беседін. Але Коваленко, а особливо Зінченко- паси в нікуди, всі кудись біжать і ми біжимо.У відборі Зінченко теж дуже слабко, абсолютно нічим не відзначався, що він з першої збірної.У Нідерландів Клюйверт - це гравець.
Відповісти
5
1
kotigorok (Чернігів)
Ця молодіжка ще слабкіша ніж попередні. Майбутніх зірок не видно, підуть із першої з часом Ярмола, Коноплянка, Хачеріді, Степаненко, Гармаш,- і будемо ми рівня білорусів або вірменів.
Відповісти
4
1
OctoberFest (Голая Пристань)
пока не набежали хейтеры Коваленко, я напишу первым. мне показалось, что тип сегодня просто по полю ходил, но когда его поменяли, игра команды вообще развалилась. это вообще оказалось две разные команды. Зинченко вроде бы даже продуктивней играл, но жилки лидера я у него не увидел. без него бы команда справилась, без Ковы - нет
Відповісти
2
0
Криміналіст (Львів)
і тут в нас ніяких перспектив не видно. По-моєму футбол пішов по стопах усіх інших ігрових видів спорту. Головне щоб з часом ми в футболі не опинились там, де ми зараз в хокеї
Відповісти
5
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус