Лук'янчук: Молодіжна збірна провела відмінну гру


Футболіст - про перебування в команді Шевченка і поєдинок з Нідерландами

Лук'янчук: Молодіжна збірна провела відмінну гру


Захисник молодіжної збірної України Павло Лук'янчук поділився враженями від матчу відбору на Євро-2019 зі збірною Нідерландів.

- Павло, як ти вважаєш, хто має бути більше задоволеним нічийним результатом, Україна або Голландія?

- Не знаю, гра була рівна, але мені здається, що у нас було більше гольових моментів. Прикро, що втратили два очка. Я вважаю, що ми повинні були ще в першому таймі закривати всі питання про переможця зустрічі.

- У чому полягала помилка оборони коли пропустили гол?

- Ми пропустили момент, коли пішла довга передача, вчасно не «відскочили». А гравець, який прийняв м'яч, дуже добре біжить. Можна було відразу сфолити при прийомі, смикнути суперника за футболку. Прикра помилка…

- Як оціниш старт збірної в кваліфікації - п'ять очок у трьох матчах?

- Я вважаю, що ми могли набрати більше.

- З якими емоціями повертаєшся до клубу?

- Загалом емоції відмінні, адже я побував у національній збірній, зіграв за молодіжну, яка провела, на мій погляд, відмінну гру. Для перемоги нам не вистачило зовсім трохи.

- Які твої враження від перебування у національній збірній?

- Хороша команда, чудовий колектив. Здивувало, що нас, новачків, все-таки змусили проспівати пісню. Я думав, що мені вдасться уникнути цього.

- На твій погляд молодіжна збірна вже досить добре зіграна?

- Думаю ще ні, тому що ми перший раз грали в такому складі. Нам ще працювати і працювати над зіграністю.

- Коли в складі відсутні Коваленко і Зінченко, команда це відчуває?

- Не сказав би, що відчуває, але сьогодні вони нам дуже допомогли.

- Чому не ти сьогодні вийшов на поле з капітанською пов'язкою?

- Це питання не до мене...

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
LEVgcUqs (Чернігів)
Правильно за цих гравців сказав, слабаки.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
LEVgcUqs (Чернігів)
Правильно за цих гравців сказав, слабаки.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус