Осман: Мене треба було підстрахувати


Захисник - про вчорашній поєдинок

Осман: Мене треба було підстрахувати


Захисник молодіжної збірної України Олександр Осман поділився враженням від матчу з Нідерландами.

- Ми налаштовувалися на важкий матч - таким він і вийшов. Не до кінця виконали те, що планували в першому таймі. Налаштовувалися лише на перемогу, тому нічия залишила почуття незадоволеності - ми могли забити і більше. Але в одних моментах підвела реалізація, а в інших не вистачило останнього пасу.

- Через що пропустили гол? Як це відбулося?

- До пропущеного м'яча призвела неуважність. Мене потрібно було підстрахувати в зоні, коли я підключився вперед. Можливо, була деяка розконцентрованість, не підстрахували, пішла серія помилок, яка і призвела до голу.

- Проти кого з суперників вам було найважче діяти?

- У них вся лінія атаки дуже швидка і технічна, вони комбінували, добре вривалися в зони, тож складно було грати проти всього їхнього колективу.

- Що сказав тренер після фінального свистка?

- У роздягальні Олександр Головко подякував за характер, волю, сказав, що було видно наше бажання, що ми повинні були "виривати" цей матч. Проаналізуємо цей поєдинок перед наступною грою з Англією, і в наступних матчах будемо намагатися брати максимум очок.

- Чим будете займатися в найближчі дні?
- Тепер повертаюся до розташування "Карпат" і разом з командою буду готуватися до наступного матчу з "Зіркою". Ще до переходу у мене було багато знайомих в цьому клубі, хлопців, з якими ми разом грали за збірні. Тож у колектив довго не вливався. У "Карпатах" хороша атмосфера і непоганий підбір футболістів. Також хороші взаємини і з тренерами, вони вимагають повністю викладатися на полі, досягати результату і вдосконалюватися з кожною грою. Тож ніяких проблем немає.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус