Мунтян: Думаю Шевченко зробив висновки


Екс - гравець Динамо прокоментував невихід українців на ЧС

Мунтян: Думаю Шевченко зробив висновки


Колишній гравець Динамо Володимир Мунтян дав коментар з приводу невиходу національної збірної України на Чемпіонат світу - 2018.

- Завдання було одне - щоб команда потрапила на Чемпіонат світу. Так, звичайно, у Шевченка було мало часу, щоб створити колектив. Я розглядаю невихід на Чемпіонат світу як невдачу. Для молодої людини, який тільки почав тренувати, самому тривожно, боязно.

Думаю, Андрій відчуває себе не зовсім затишно, але досвід набувається в процесі самої роботи. Він потрапив на відповідальну роль, на нього був колосальний тиск. Невдалий результат - теж позитивний для нього. Він зробить висновки.

Шевченко сам вважає невихід на Чемпіонат світу очевидною невдачею. Кожному гравцеві і тренеру хотілося потрапити на Чемпіонат світу. Але так склалася ситуація, що фактично на путівку з групи претендували чотири команди. Всі засмучені і залишилися, в кінцевому рахунку, незадоволені, що Україна не потрапила на Чемпіонат світу, - сказав Мунтян.

Нагадаємо, що національна збірна України поступилася хорватам 0:2 і втратила шанси поїхати на мундіаль в Росії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Р- Спорт
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
sea (Маріуполь)
"Будут разбираться"
Відповісти
4
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
sea (Маріуполь)
"Будут разбираться"
Відповісти
4
0
Ol-g (Одесса)
Злили за вказівкою.
Відповісти
3
0
_kovA_ (Харьков)
Для молодого человека, который только приступил к тренерской работе, самому тревожно, боязно.
Думаю, Андрей чувствует себя не совсем уютно, но опыт приобретается в процессе самой работы.
----
Первое - пусть сцыт где-нибудь в другом месте, а не у руля или на руль национальной сборной страны.
Второе - приобретать опыт надо во Второй лиге или работая с молодёжью, а работая с главной командой страны опытом надо ДЕЛИТЬСЯ!
Відповісти
7
0
Mikes (Харьков-Мюнхен)
Какой классный был игрок!
Відповісти
5
0
ser-gio (kiev)
да, таких нет и близко.. сейчас или истерички, или примы-балерины или лодыри
Відповісти
3
0
ser-gio (kiev)
вперде бегает по каналам и рассказывает, что все хорошо, команда растет, вынимая по 2 мяча из кошелки, причем в одинаковых ситуациях
Відповісти
7
0
Michael-K (Івано-Франківськ)
Всі сподіваються що ФФУ зробить правильні висновки і звільнить Шевченка.
Хай вчиться на інших командах, а не на головній.
Відповісти
6
2

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус