Маткобожик: Я радий, що тренер збірної України U-21 оцінив мою гру


Захисник молодіжки прокоментував роботу в збірній України U-21

Маткобожик: Я радий, що тренер збірної України U-21 оцінив мою гру


Захисник rропивницької Зірки Олександр Маткобожик поділився враженнями від виклику до молодіжної збірної України.

- Було дуже приємно, коли дізнався, що мене викликали до молодіжної збірної України, хоча виклик цей інадійшов в останню мить. Налаштовувався на те, щоб добре себе проявити в команді. Прийняли мене там дуже добре, там дуже хороші умови, приємні люди. На жаль, після товариського матчу з Арсеналом-Київ, я захворів, деякий час не тренувався, тому і не потрапив в заявку на матч з Нідерландами.

Олександр Борисович дуже хороша і приємна людина. Я можу відзначити і його людські якості, і тренерські. Він прекрасно ставиться до футболістів, до кожного є свій підхід, часто сам кожному пояснює як діяти в тому чи іншому епізоді.

Реакція Головка на мою гру проти Шахтаря? Я завжди викладався на повну і робив все від себе залежне, і матч проти Шахтаря не виняток. Хоча і в тому поєдинку були помилки. Проти гірників був мій другий поєдинок в сезоні в стартовому складі. Я радий, що тренер збірної України U-21 оцінив мою гру і розраховує на мене. Але це не означає, що можна припинити працювати над собою. Треба викладатися на повну і надалі, інакше більше можна і не отримати виклик в молодіжну збірну, - розповів гравець прес-службі кропивницького клубу.

Нагадаємо, що матч молодіжних збірних України та Нідерландів закінчився з рахунком 1:1.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Зирка
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
oleko72 (Запорожье)
не Маткобожик, а Маммамийчик))
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
oleko72 (Запорожье)
не Маткобожик, а Маммамийчик))
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус