Прядун: Це нормально, що тренер вимагає від мене більшого


Нападник молодіжки ділиться враженнями від роботи в збірній України U-21

Прядун: Це нормально, що тренер вимагає від мене більшого


Нападник Зірки Максим Прядун поділився враженнями від роботи в молодіжній збірній України.

- Емоції були найприємніші, коли мене викликали в молодіжку. І я зрадів ще більше, коли дізнався, що виклик отримав і Олександр Маткобожик. Все-таки я дуже хвилювався, а удвох було б легше. Атмосфера в молодіжній збірній просто прекрасна, всі хлопці прийняли мене дуже добре. Тренування там теж хороші, і на кожному занятті всі футболісти викладаються по повній. Ви знаєте, молодіжна збірна це така ж команда, як і інші, але збирається вона раз на місяць.

Головко дійсно дуже хороший фахівець і прекрасна людина. У мене було коротке спілкування з ним, але в принципі, я зрозумів чого він від мене вимагає. Я повинен грати агресивно, постійно навантажувати захисників. Я постараюся всю свою роботу перевести в забиті м'ячі, щоб допомогти своїй команді, Зірці, і ще раз отримати виклик до молодіжної збірної.

Всім ще є над чим працювати, тому це нормально, що тренер вимагає від мене більшого. Я завжди викладаюся на всі сто відсотків на тренуваннях, постійно працюю над собою. Я буду так само тренуватися і далі, сподіваюся, що ще отримаю можливість зіграти за збірну України U-21. Постараюся виправдати довіру тренера, - сказав молодий нападник.

Нагадаємо, що підопічні Олександра Головка здобули нічию в матчі з Нідерландами 1:1.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Зирка
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус