Головко: У молодіжної збірної України немає відсутності оптимізму, незважаючи на турнірне становище


Керманич молодіжки прокоментував майбутній матч проти Шотландії

Головко: У молодіжної збірної України немає відсутності оптимізму, незважаючи на турнірне становище


Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував майбутній матч в рамках відбору на Євро-2019 проти Шотландії.

- Не скажу, що в матчі з Шотландією варто очікувати серйозних змін. Через цю гру ми награємо основний склад. Приїхав Матвієнко, думаю, він підсилить нас, не тільки в обороні, а й в атаці. Думаю, пару змін буде.

Матч Шотландії проти Латвії, дивилися, але тільки другий тайм. Це добротна команда, яка обіграла вдома збірну Нідерландів. Група атаки і група футболістів, які можуть створювати моменти у нас достатня, спробуємо зіграти проти них трохи в інший футбол, ніж ми грали вдома. Зіграємо в той футбол, який дозволить нам добитися результату.

У нас немає відсутності оптимізму, не дивлячись на турнірне становище. Повторюся, ми досить добре зіграли, і якість нашої гри дозволяє сподіватися на те, що будемо набирати очки. Хоча, після матчу проти Англії можна говорити про якусь недомовленость, - сказав фахівець.

Поєдинок між Україною U-21 і Шотландією U-21 відбудеться 14-го листопада. Початок зустрічі о 21:30.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ser-gio (kiev)
очередное "не стреляйте в пианиста, он играет как умеет" или "я как умею делаю свою работу" а "робята играют на расслабоне".
все держатся за кресла и никому ничего не надо
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
ser-gio (kiev)
очередное "не стреляйте в пианиста, он играет как умеет" или "я как умею делаю свою работу" а "робята играют на расслабоне".
все держатся за кресла и никому ничего не надо
Відповісти
0
0
Усе буде добре (Київ)
"У нас немає відсутності оптимізму" - це точно він сказав? Я б так вивернути мізки не зміг би. Тому я і не тренер збірної.
Відповісти
0
0
Усе буде добре (Київ)
"У нас немає відсутності оптимізму" - це точно він сказав? Я б так вивернути мізки не зміг би. Тому я і не тренер збірної.
Відповісти
0
0
satellite (Харьков)
Стандартная отговорка в последнее время......
Відповісти
0
0
Comment06 (Украина)
Головко бы в юмористы пойти - цены бы не было! - "...смотрели, но только второй тайм...попробуем сыграть немного в другой футбол...у нас нет отсутствия оптимизма...после матча с Англией можно говорить о некой недосказанности..." Как говорил герой одного из кинофильмов:" Переведи!"
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус