Станіслав Біленький: Однаково приємно забивати як у збірній, так і клубі


Попереду на нашу "молодіжку" чекає гра з Англією

Станіслав Біленький: Однаково приємно забивати як у збірній, так і клубі


Форвард "Олімпіка" Станіслав Біленький успішно провів товариський матч проти збірної Словенії в складі молодіжної збірної України, відзначився голом і допоміг своїй команді здобути перемогу (3:2). Нападник розповів про матч зі словенцями, виступи в збірній і майбутню зустріч з англійцями.

- Це твій другий гол за молодіжну збірну України. Розкажи, як вдалося забити?

- Ми сьогодні грали в два нападаючих. Я був ближче до воріт, Зубков прийняв м'яч, завдав удар по воротах, а мені вдалося добре зіграти на добиванні. Відчув, що воротар відіб'є цей удар перед собою.

- Найприємніше забивати в футболці збірної або в футболці "Олімпіка"?

- Однаково приємно. Довго не забивав з гри, тепер більш впевнено себе почуваю після цього забитого м'яча.

- Наскільки ти задоволений своєю грою в матчі зі Словенією?

- З урахуванням, що зіграв всього 45 хвилин, задоволений. Головне, що мені вдалося забити. Звичайно, міг забивати ще, був момент, коли пробивав головою, ще в одному епізоді мій удар заблокував захисник.

Ще зазначу, що під час матчу був сильний вітер, вперше довелося зіграти при таких погодних умовах. Вітром просто зносило!

- При стандартах біля воріт своєї команди ти відходив до своїх воріт. Це було завдання тренера?

- Так, я повинен був бути першим на підборі.

- З ким ділиш кімнату в збірній?

- З Женею Цимбалюком. Ми і в "Олімпіку" на зборах жили разом, ділимо кімнату під час виїзних матчів.

- Допомагаєш йому краще освоїтися в "молодіжці"?

- Женя не перший раз в таборі збірної, йому вже легше. Але в цілому, підказую, звичайно. Коли йдемо на якісь заходи, на теорію або обід, розповідаю, що потрібно надіти. Тут є свої правила.

- Попереду матч з Англією у відборі на Євро-2019. Що можеш сказати про суперника?

- Поки нічого, тільки сьогодні ми почнемо теоретичні заняття. У нас поки що була задача обіграти Словенію, щоб з гарним настроєм готуватися до зустрічі з англійцями. Звичайно, були й інші завдання в цьому матчі. Намагалися підготуватися до гри з Англією, дотримуватися компактності, відновити ігрові зв'язки.

- Наскільки складно буде в цьому матчі збірній України?

- Звичайно, просто нам не буде. Це все-таки дуже сильна команда. Але якщо ми зіграємо без помилок, то зможемо домогтися позитивного результату.

- Виступи в молодіжній збірній мотивують грати ще краще в клубі?

- У клубі мотивує сам чемпіонат, ми все-таки граємо в Прем'єр-лізі. У "молодіжці" ти отримуєш ігрову практику в матчах з кращими футболістами з інших країн. Це величезний досвід, який допомагає, звичайно, і в "Олімпіку".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Олімпік
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус