Зотько: Мотивація на матч з Англією U-21 у мене дуже висока

Захисник Іван Зотько поділився очікуваннями від майбутнього матчу молодіжних збірних України та Англії.

Іване, контрольний матч в Словенії з місцевими однолітками (3:2) допоможе молодіжці більш якісно підготуватися до поєдинку з Англією?
- Впевнений, що дуже допоможе. У цій грі ми побачили свої сильні і слабкі сторони. Ми не збиралися кілька місяців, у деяких хлопців не було ігрової практики. Тому цей матч був важливий, ми змогли згадати свої зв'язки, зіграти один з одним.

- Підсумок спарингу зі словенцями закономірний?

- Так, ми виграли, тепер у нас позитивний настрій на матч з Англією. Незважаючи на те, що поєдинок був товариським, все одно ми знали, що головне для нас - позитивний результат. Тому що настрій буде важливий і на гру з британцями.

Ми вже розібрали свої помилки у зустрічі зі словенцями, побачили свої проблеми і зробили висновки.

- Один із голів на свій рахунок записали Ви. Давно не забивали у збірній?

- Востаннє це було в контрольній грі з київським Арсеналом.

- Ваше підключення до стандартів - установка тренерів?

- Звичайно. Після кутового Піхальонок скинув м’яч, і мені вдалося пробити воротареві між ніг. Головне, що відчув момент і опинився в потрібний час у потрібному місці.

- Забитий гол допоможе психологічно бути більш впевненим перед Англією?

- Із голом чи без нього, мотивація на матч із англійцями у мене й так дуже висока. Усі розуміють важливість майбутньої зустрічі.

- Які сильні сторони збірної Англії?

- Ми дивилися її поєдинок із румунами, який вона виграла - 2:1. Британці здорово виходять в атаку й у контратаки. Але є й проблеми в обороні. У першому таймі їхні суперники могли забити три-чотири голи в контратаках. Отже, нам потрібно врахувати ці моменти й зіграти у свою гру.

- Матч із Англією - вирішальний для молодіжної збірної?

- Шанси завжди є. Але цей поєдинок дійсно буде ключовим за всі роки у збірній і для нас, і для тренерів. Якщо виграємо - залишимося грати далі, якщо ні - до збірної залучать інших футболістів.

- Як у Вас зараз складаються клубні справи в іспанському Ельче?

- Я задоволений. Ми йдемо на другому місці й боремося за вихід до Прімери. Думаю, все вийде, тому що в нас хороший колектив, ми показуємо гідну гру. Нещодавно змінився тренер, прийшов спеціаліст зі своїми принципами, дуже емоційний. Але він теж мені довіряє. Я пропустив кілька ігор через пошкодження, але зараз вже все нормально. Відчуваю свою необхідність у цій команді, - сказав фахівець.

Матч між Англією U-21 і Україна U-21 відбудеться сьогодні, 27-го березня. Початок зустрічі о 20:00.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус