Головко: У перерві по відношенню до футболістів був використаний батіг, а не пряник

Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував результат відбіркового матчу на Євро-2019 з Андоррою (1:0).

"Хочу привітати всіх уболівальників зі складною перемогою. Спасибі Запоріжжю за хорошу підтримку.

Під час матчу я сказав Віктору Коваленку, що рано чи пізно Андорра припуститься помилки, якщо ми продовжимо так грати.

Після незабитого пенальті Шведа, знайшли в собі сили довести матч до перемоги. На цей гол працювала вся команда.

Після досить простого матчу з Латвією дуже складно було грати. Чи не змогли психологічно відновиться. Проблема недонастроя нікуди не дінеться, як би ми не заводили футболістів.

У перерві по відношенню до футболістів був використаний батіг, а не пряник. Досить жорсткий, в плані ставлення до роботи, нікого не принижував. Це принесло успіх.

Тренер суперника після матчу вибачився за те, що потріпав нам нерви. Сказав, що руйнувати плани суперника і не давати грати в свій футбол - їх стиль гри. Я його в відповідь подякував.

Крім нас і голландців Андоррі більше ніхто не забив більше двох голів. Банальна фраза про те, що слабких команд немає - реальна", - сказав Головко в ефірі ТК Футбол.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Мироненко (Полтава)
Варто пам'ятати де розташована Андорра, і які там живуть здорові люди.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
Мироненко (Полтава)
Варто пам'ятати де розташована Андорра, і які там живуть здорові люди.
Відповісти
1
0
nivroku (Odessa)
Шведа - в першу збірну!
Відповісти
4
0
_kovA_ (Харьков)
Ремня им хорошенького надо было врезать.
Відповісти
2
0
vvasssya (Харьков)
Очередной физрук!
Відповісти
1
1
S.Karpovich (Ланівці)
Щось мені здається ,що з Головка такий тренер,як з мене балерина.
Відповісти
6
1
avatar
Инспектор ( )
Эксперт с него такой как и тренер
Відповісти
2
1
ДВ (Одесса)
" Андорский футбол на подьёме " - с.
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус