Назарина: Критика від головного тренера в перерві матчу з Андоррою була справедливою

Півзахисник молодіжної збірної України Єгор Назарина поділився своїми емоціями після переможного матчу над збірною Андорри (1:0).

- Єгор, другий матч з Андоррою для молодіжної збірної України вийшов нервовим, розв'язка наступила лише в кінці матчу. Чому не вдалося раніше розпечатати ворота цієї збірної?

- Дійсно, ми самі створили собі ці проблеми. Гра у нас виходила, ми контролювали матч, але зламати оборону Андорри довго не виходило. Добре, що виграли. Звичайно, могли долю трьох очок вирішити на свою користь раніше. Гра в результаті вийшла «валідольна».

- Олександр Головко говорив, що в перерві у нього була жорстка розмова з командою. Що ви неправильно робили на футбольному полі?

- Ми не дотримувалися тактики і не грали так, як нас просив тренер на установці. Так що його критика була справедливою. На щастя, ми його почули в роздягальні і в другому таймі змогли забити гол, який приніс нам три очки.

- На виїзді у Андорри виграти було легше?

- Мене тоді в збірній не було. Але якщо судити по рахунку, дійсно, на виїзді перемогу вийшла більш переконливою.

- Перший матч зі збірною Латвії вийшов для молодіжки легшим?

- Думаю так. Помилки були, але більше цих двох голів гості нічого особливого не створили. Ми впевнено контролювали гру і виграли матч.

- Хто тепер головний конкурент за місце в плей-офф для нашої збірної в турнірній таблиці - шотландці або голландці?

- Напевно, ми самі собі. Наше завдання гранично ясна - виграти два матчі, що залишилися в нинішньому відборі.

- Ти новачок в молодіжній збірній. Як прийняла команда? Чим відрізняються вимоги в збірній від клубу?

- Мені було не складно адаптуватися. Я знав дуже багатьох хлопців з «Дніпра», «Динамо», «Зорі». З Олександром Головком ми теж розмовляли. Він сказав, що хоче бачити від мене. Я його зрозумів. В цьому аспекті ніяких проблем.

- Задоволений своєю грою в цих двох матчах?

- Думаю, в цілому завдання, поставлені тренерським штабом, виконав. Однак оцінювати будуть тренери, з боку видніше. Але ще є над чим працювати. Про це можна говорити навіть на тлі таких матчів, як проти Андорри.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
zbirna.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус