Головко: В молодіжку з національної команди залучимо максимум двох гравців

Головний тренер молодіжної збірної України (U-21) Олександр Головко розповів про те, як команда готується до матчів відбору Євро-2019 проти збірних Шотландії та Нідерландів.


- Молодіжна збірна України зберігає шанси на потрапляння на Євро-2019. Які цілі команди на найближчий збір?

- Цілі дуже прості. Найближчий матч повинні виграти, а вже в залежності від цього поєдинку готуватися до наступного.

- Чи вдалося вам зібрати оптимальний склад? Є поранені?

- Спочатку ми всіх перерахувати. Після туру чемпіонату України ніяких скарг не було. Але, як це зазвичай буває, по одному-двом футболістам є варіанти. Уже зараз можу сказати, що по одному з нападників будуть проблеми.

- Які найближчі плани збірної? Коли вирушаєте до Нідерландів?

- Збираємося сьогодні, три дня тривають тренувальні заняття. 12 жовтня в 19.00 - гра зі збірною Шотландії. Далі - день на відновлення, і 14-го числа ми вилітаємо в Нідерланди, де готуємося до матчу, який пройде 16 жовтня.

- Що можете сказати про команду Шотландії? Згідно зі статистикою, збірна України не програвала їй жодного разу ...

- Будемо намагатися підтримати цю статистику. Про дух і характер шотландців навряд чи можна сказати щось нове. Є люди, на яких слід звертати увагу, як в групі атаки, так і в півзахисті.

Ближче до поєдинку ми більш детально будемо розглядати суперника, визначати, які у нас можуть виникнути проблемні зони в залежності від атакуючих дій візаві. Шотландія - команда, з якою ми грали, але це було вже досить давно, практично рік тому. За цей час і у них і у нас багато що змінилося, тому найближчий матч буде окремою історією.

- Можливо, що до «молодіжці» приєднається хтось із національної команди?

- Ми розглядаємо варіанти, але прізвищ називати не буду. Думаю, два гравця - максимум.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус