Ротань: Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий


Новий наставник молодіжки прокоментував своє призначення

Ротань: Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий


Руслан Ротань, який був призначений головним тренером молодіжної збірної України, прокоментував своє призначення.

«Очолити молодіжну збірну України - велика честь для мене. У моїй ігровій кар'єрі збірна завжди була особливою командою, і її кольори я завжди захищав з гордістю.

Постараюся виправдати таку довіру і в якості тренера, і не підвести нікого - особливо наших уболівальників. Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий.

З одного боку, ця пропозиція стала для мене несподіваною, але після розмови з головним тренером національної збірної Андрієм Шевченком, президентом ФФУ Андрієм Павелком, таким авторитетним фахівцем, як Мирон Маркевич, першим віце-президентом Олегом Протасовим, всі сумніви відпали.

Я добре знаю, в якому напрямку працює перша команда країни, і постараюся дотримуватися цієї ж лінії, але в рамках свого футбольного бачення. Конкретні завдання мені ще сформулюють, але вони і так зрозумілі - потрібно займати перше місце у відбірковій групі чемпіонату Європи 2021 і допомагати готувати гравців для національної збірної», - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Hukakou
и кстати всем кто сомниваеться в Русике! ЗАПОМНИТЕ через 2-4 года посмотрите как начнут прогресировать молодёжь с таким наставником и в первую очередь ЧЕЛОВЕКОМ! Русик удачки!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
Hukakou
и кстати всем кто сомниваеться в Русике! ЗАПОМНИТЕ через 2-4 года посмотрите как начнут прогресировать молодёжь с таким наставником и в первую очередь ЧЕЛОВЕКОМ! Русик удачки!
Відповісти
1
0
Hukakou
Ужас это то что тут есть НАВЕРНОЕ тупые люди которые пишут ужас, ужас это то что пишут необознаные в футболе! умственно отсталый! Ротань братишка, тебе повезёт, ты лучший на данный момент и на данном этапе! Удачки Русик!
Відповісти
1
0
Fontango (Kharkov)
Какой ужас!!!(((
Відповісти
1
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
скажи спасибо, что не зоозуля)))
Відповісти
1
2
Hukakou
что ужас обоснуй...и свой вариант,а не просто обосрасть кого то!! ужас это ты
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус