Ротань: Очолити молодіжну збірну мені запропонував Шевченко

Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про те, як проходило його призначення на пост головного тренера.

"Мені несподівано зателефонував Андрій Миколайович Шевченко і запросив на тренування національної команди, де запропонував очолити молодіжну збірну. Я не очікував такого і мене це шокувало. Ми обговорили це питання, і пройшло достатньо багато часу, я не розумів, наскільки це серйозно. Я усвідомлював, що будуть кандидати і я буду один з них. Я думав, що мене не оберуть. Але коли я поспілкувався з Андрієм Васильовичем Павелко, я вже зрозумів, що це серйозно і мене будуть розглядати. І ось коли відбувся виконком, мене вибрали головним тренером. Це було для мене шоком і в той же час дуже приємно.

Той досвід, який був в «Олімпіку» я безсумнівно його використаю. Я візьму від Слави Шевчука щось найкраще, у мене є погане і я його заховаю. У Слави, за ці півроку, я навчився багато чому. Мені дуже не по собі, тому що нам комфортно працювалося, і ми були однодумцями. Мені було не по собі і я думав, щоб залишитися. Але поміркувавши, я прийняв для себе рішення, що такого шансу може й не бути. Ми поспілкувалися з керівництвом та мене підтримали. Зараз потрібно зосередитися і віддати всі сили і знання", - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footballua.tv
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Elysey (Украина)
Вообще не понятно, как можно на пост тренера сборной, ставить тренеров вообще без опыта работы? Такое наверное только у нас практикуется
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Elysey (Украина)
Вообще не понятно, как можно на пост тренера сборной, ставить тренеров вообще без опыта работы? Такое наверное только у нас практикуется
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус