Ротань: Розумію відповідальність, яка лежить на мені і моїх помічниках

Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань поділився очікуваннями про підготовку нової команди на майбутні ігри.

"Ми будемо стежити за гравцями. Я впевнений, що ті хлопці, на яких ми розраховуємо, і вони нам допоможуть. Смикати їх зараз немає сенсу, потрібно, щоб вони віддавали всі сили, готуючись в своїх командах. Список кандидатів у нас великий. На початку лютого почнуться другі збори команд, і ми поділимося на групи, де одна група поїде до Туреччини, інша - в Іспанію і подивимося потенційних гравців, а потім вже сформуємо списки.

Я дуже розраховую і на тих хлопців, які старші, яких я знаю. Чеберко і Луньов - на них дуже розраховую, бо добре знаю цих футболістів по «Дніпру», ці хлопці заслуговують на повагу. У той же час, хочеться, щоб і футболісти молодші також пробували свої сили в молодіжній збірній. Наприклад, як Мудрик в «Шахтарі» і Попов, який грав у молодіжній збірній.

Головне завдання - йти нога в ногу з національною збірною, потрібно підтримувати їх інтереси. Прекрасно розумію, що всі збірні повинні працювати на національну команду. План ясний і я готовий його виконувати і співпрацювати. Звичайно, про результати молодіжної збірної теж не можна забувати, вони дуже важливі, я розумію свою відповідальність, яка лежить на мені і моїх помічниках. Це величезний виклик, це драйв, завжди було в моїй крові, це мені подобається", - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footballua.tv
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
sam (Дніпро)
Всё хорошо, вот только зачем тебе, Русик, донецкий недоОлимпик!?
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 1
sam (Дніпро)
Всё хорошо, вот только зачем тебе, Русик, донецкий недоОлимпик!?
Відповісти
0
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус