Федорчук: Петраков був емоційним тренером, але потім став спокійним і врівноваженим


Саме Петраков відкрив Дениса Гармаша

Федорчук: Петраков був емоційним тренером, але потім став спокійним і врівноваженим


Відомий футбольний фахівець Олег Федорчук похвалив наставника юнацької збірної України U-20 Олександра Петракова, чия команда зараз успішно виступає на молодіжному чемпіонату світу.

- Олександра Петракова я дуже добре знаю. Можна сказати, що це мій близький знайомий. Разом навчалися у вищій школі тренерів. Свого часу, він був талановитим футболістом. Грав на позиції центрального захисника, але травма не дозволила йому розкрити всі свої таланти в футболі.

Деякий час він працював з професійними командами. Наприклад, в тому ж ЦСКА, а потім пішов займатися молодими гравцями.

Мало хто знає, але Дениса Гармаша відкрив саме Петраков. Досвід, коли людина спочатку працює з професійними дорослими командами, а потім йде займатися дітьми, йде на користь тренерам. Набувається величезний досвід.

Спочатку Петраков був дуже емоційним тренером, але коли почав працювати з молодими людьми став дуже спокійним і врівноваженим, - сказав Федорчук.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Gazeta.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус