Сікан - про перемогу на ЧС: Дуже приємно, але це лише крок до дорослого футболу


Форвард також розповів про стажування в провідних клубах Європи

Сікан - про перемогу на ЧС: Дуже приємно, але це лише крок до дорослого футболу


Форвард збірної України U-20, чемпіон світу 2019 Данило Сікан розповів про плани на майбутнє.

- Емоції вже вляглися трохи? Розумієш вже, що чемпіон світу?

- Ну спочатку емоції не описати словами було. Зараз вже якось звичніше це усвідомлювати, вже розуміємо, що ми чемпіони світу. Але і розуміємо, що не можна на цьому зупинятися.

- Що б ти вибрав, стати кращим бомбардиром молодіжного ЧС або дорослої УПЛ?

- Краще звичайно і те, і інше. Але знову ж таки, ми виграли лише молодіжний чемпіонат. Це дуже приємно, але це лише крок до дорослого футболу.

Як би там не було, УПЛ - це більш високий рівень. І результативність в ній цінніша. Тому, мені здається, стати найкращим бомбардиром УПЛ було б набагато серйозніше, ніж на молодіжному чемпіонаті світу.

- У 2017-му ти їздив від "Карпат" на стажування в "ПСЖ", "Вільярреал", "Хоффенхайм". Розкажи трохи про цей досвід. Це був як перегляд?

- Ну мені було тоді 16 років. Я не був повнолітнім, тому всі розуміли, що ні про який перехід не могло бути й мови. До того ж, я не маю європейського громадянства, а це ще одна проблема. Тому для мене це було просто як набуття досвіду, не більше.

Так, звичайно, якщо бути чесним, мені б хотілося опинитися в таких клубах, але я розумів, що тоді, напевно, я ще не готовий.

Було дуже класно потренуватися на їх базах. Інфраструктура там звичайно - бомба. За кілька полів, і штучних, і натуральних. А поруч основна команда "ПСЖ" тренувалася. Правда туди нікого не пускали, але все ж. Мені дуже сподобалося, це хороший досвід і мотивація на майбутнє, - сказав Сікан.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Football.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Н-Махно (Мариуполь )
удачи парень тебе
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Н-Махно (Мариуполь )
удачи парень тебе
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус