Ротань переконаний, що його гравці кращі за майстерністю, аніж данці


Обіцяє найкращу гру проти лідера групи

Ротань переконаний, що його гравці кращі за майстерністю, аніж данці


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань готує своїх підопічних до завтрашнього матчу зі збірною Данії.

Попри те, що суперник займає 1-у сходинку в групі Н, а Україна – 4-ту, коуч вірить в спроможність своєї команди перемагати.

Данія – наразі найкраща команда нашої групи, своєю грою вона це доводить. Усі 3 матчі вона виграла по грі, притім демонструвала хороший футбол.

Ротань відзначив, що Данія – дуже хороший суперник для української "молодіжки".

Читайте такожНа матч молодіжної збірної у Львові чекають 10 000 вболівальників

"І я вже сказав хлопцям, що впевнений: проти найкращої команди нашої групи ми продемонструємо свою найкращу гру.

Те, що ми в майстерності кращі, я впевнений у кожному своєму гравцеві", - додав наставник.

Матч Україна – Данія відбудеться завтра 15 листопада, на "Арені Львів". Початок гри – о 18:30.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФутболNEWS
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
satellite (Харьков)
Да тут дело не в игроках,а в тебе!!!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
satellite (Харьков)
Да тут дело не в игроках,а в тебе!!!
Відповісти
1
0
alex.belogubko (одесса)
просто у Ротаня нет совести --давно надо было подавать в отставку а он ждёт когда его выгонят с позором --проиграшь Дании это хана молодёжки даже ничья
Відповісти
1
0
Comment06 (Украина)
Уже завтра, за тур до окончания первого круга, может плачевно закончиться поход на евро 20 нашей молодежки и, надеюсь, Ротаня. Эти пацаны еще весной при Петракове стали чемпионами мира, а осенью при Ротане не могут выйти из посредственной европейской группы. И снова виноватых нет и все останутся при своих портфелях и должностях?!
Відповісти
1
0
Acsakal (Kharkov)
То, что мы в мастерстве лучшие, я уверен в каждом своем игроку", - добавил наставник. - А как насчет уверенности в тренере?
Відповісти
1
0
Руська (Лубны)
Що повинно статися, щоб цього "недотренера" звыльнили?
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус