Ротань: Ніхто трагедії не робить. Я все-таки впевнений, що ми знаходимося на правильному шляху


Післяматчева прес-конференція головного тренера української молодіжки

Ротань: Ніхто трагедії не робить. Я все-таки впевнений, що ми знаходимося на правильному шляху


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань на післяматчевій прес-конференції підбив підсумок поєдинку кваліфікації Євро-2021 U-21 проти Данії (2:3).

- Гра сьогодні почалася не так, як ми того хотіли. Ми наробили індивідуальних помилок на багато ігор вперед, але саме на помилках і треба вчитися. Лише за рахунку 0:2 вдалося кілька переломити гру, тому я хочу подякувати хлопцям за характер. У другому таймі ми зіграли набагато краще і могли довести поєдинок навіть до перемоги, якби арбітр поставив пенальті, який на мою думку, був стовідсотковий.

При цьому грою я незадоволений, адже результат міг би бути кращим. Хочу подякувати львівським уболівальникам за прекрасну атмосферу на стадіоні. Це було дійсно здорово, і молоді футболісти відчули це на собі. Я вибачаюся перед глядачами за сьогоднішню поразку, але сподіваюся, що з кожним матчем ми будемо грати все краще і краще.

- Не будемо робити трагедії з цієї поразки, адже попереду ще шість матчів...

- Так, дійсно, ніхто трагедії і не робить. Я все-таки впевнений, що ми знаходимося на правильному шляху. Ми перелаштовуємося, тому в наступному році результати повинні бути краще.

- Чи не вважаєте ви, що креативність Цітаїшвілі заслуговує більше ігрового часу?

- Я згоден з вами, що креативність цього заслуговує. Але у нас є і інші креативні гравці, той же Богдан Лєднєв. Можливо, у нього сьогодні був не найкращий матч, але, наприклад, той факт, що цей гравець має більше ігрового часу в Прем'єр-лізі, грає на його користь. На жаль, після такого невдалого початку вся команда отримала психологічний удар, і Лєднєв в тому числі. Тому весь перший тайм практично для нас випав з гри.

- Що змінилося після перерви? Що ви сказали гравцям у роздягальні?

- Я просто попросив їх заспокоїтися. Перестати робити дитячі помилки. Попросив, щоб швидше працювали з м'ячем і грали гостріше. Робити те, чого не вистачало в першій половині гри.

- Здається, що ви сказали в перерві нашим хлопцям якось по-іншому грати проти Андреаса Ольсена?

- Так, я думаю, ви всі знаєте трансферну вартість цього гравця. Десь близько восьми мільйонів євро. Це індивідуально дуже сильний футболіст.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
Посмотреть отдельно вроди бы хороши игроки а вместе нет команды.Если игроки нормальные то причина в другом месте.Догадаться где не сложно.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
tolina-ystas (Краматорск)
Посмотреть отдельно вроди бы хороши игроки а вместе нет команды.Если игроки нормальные то причина в другом месте.Догадаться где не сложно.
Відповісти
1
0
alex.belogubko (одесса)
будет ещё хуже если Пустышка останеться в молодёжке --ты тупое создание кому ты вешаешь лапшу срочно подавай в оставку хватит позора Украине и укрфутболу --такие как ты не нужны иди в колхоз это твой правельный путь ---куда смотрят слуги футбола почему не действуете а сидите в креслах греете ж----у
sticker
Відповісти
1
0
avatar
okolegko (Київ)
"This is the road to the hell..."
Відповісти
0
0
avatar
Ігор Холост (Львов)
З Ротанем все зрозуміло,але в мене є сумніви що Бондар на 4-ій хвилині не зробив би цього ДИБІЛЬНОГО пасу,чи може Попов на 14 хв не зробив ДИБІЛЬНОГО пасу,а може на 23 хв не пройшов би пас і удар ? Чи такі "шедевральні" паси назад у виконанні Стецькова на 27хв більше ніхто в команді не робить ?
Відповісти
1
0
Acsakal (Kharkov)
З одного боку все зрозуміло з Ротанем. З іншого боку, нажаль, зрозуміло і з нашими гравцями-чемпіонами... Вони таки "спіймали зірочку". Замість того, щоб тренуватися ще з більшим завзяттям, вони вирішили, що і так вже "майстри", і всі тепер будуть програвати їм просто тому, що вони чемпіони. Зараз їм потрібні були б справжні педагоги, які спроможні роз'яснити, що в 20 років футбольна кар'єра не закінчується, а лише тільки починається. Але таких, схоже, поруч немає... Якщо Петраков зміг змусити їх стрибнути вищє голів, то нинішні фізруки самі не знають, куди хлопцям треба рухатись далі, над чим працювати, як поводитись на полі і в житті.
Відповісти
2
0
нгіфв нгіфв (Одесса)
невже уже збірна стала учбовим центром для навчання тренера? привіт нашим керівникам футболу
Відповісти
5
0
heffi (Полтава)
Косовский в Полтаве тоже был на правильном пути... Кстати, Лобановский начинал тренерский путь с низшей лиги, а за какие заслуги Ротаня поставили наставником сборной
Відповісти
7
0
Мироненко (Полтава)
Тоже самое про слова Косовського хотел сказать, аналогия и по игре с Ворсклой в первом тайме.
Відповісти
3
0
avatar
Кююмалайнен (Київ)
Трагедия случилась раньше, когда тренером сборной назначили практиканта...
Відповісти
9
0
Геродот (Винница)
Какой тренер, такая и игра. Пожинаем плоды назначения на должность тренера сборной человека, за свою жизнь тренировавшего лишь пару месяцев одну из команд вышки.
Відповісти
7
0
kapost (Винница)
ось так все просто виявляється... Главне "правільний путь"))
Відповісти
5
0
oda1979 (Запорожье)
Русик, да какие проблемы...ну, проиграли раз, проиграли другой.. дело житейское.. главное думать, что сборная на правильном пути.. победы на этом пути видимо не главное
Відповісти
8
0
Мироненко (Полтава)
І ці поразки, що цікаво, при найсильнішому складі за всі часи...
Відповісти
6
1
armik (Киев)
Ну да. С самым сильным составом молодёжки проигрывал Михайличенко.А эти - унылые середнячки.
 
2
3

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус