Українська молодіжка, заробивши два вилучення, зіграла внічию в спарингу з Азербайджаном


У Баку команда Ротаня вирушила без ряду ключових виконавців

Українська молодіжка, заробивши два вилучення, зіграла внічию в спарингу з Азербайджаном


Молодіжна збірна України без ряду ключових виконавців (через хворобу не полетіли на поєдинок Юхим Конопля, Євген Чеберко, Дмитро Топалов і Георгій Цітаішвілі) провела в Баку товариський матч з однолітками з Азербайджану.

Перший тайм обійшовся без забитих голів, зате у складі збірної України в самому кінці тайму вилучення заробив Кравчук...

Після перерви суперники обмінялися взяттями воріт. Азербайджанці забили першими на самому початку другого тайму, однак українці змогли відігратися в середині другого тайму - точний удар вийшов у Русина.

Залишок матч будь-яких особливих потрясінь не приніс, і тому поєдинок так і закінчився з рахунком 1:1.

Кінцівка матчу вийшла зовсім не товариською - господарі поля намагалися нагнітати, активно сперечалися з суддею і суперниками, за що за хвилину отримали два "гірчичника", ну а Україна вже на 6-й компенсованій хвилині заробила своє друге в матчі вилучення (самоусунувся Шапаренко). Втім, вся ця остаточна активність на рахунок не вплинула - 1:1 у підсумку.

Азербайджан U-21 - Україна U-21 1:1

Голи: Кекчі, 48, Русин, 65

Україна (стартовий склад): Кучерук, Байков, Попов, Вантух, Шапаренко, Назаренко, Корнієнко, Русин, Чех, Кравчук, Булеца.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
до начала матча в 16 часов я написал будет ничья--договорняк так и случилось--гнать эту пустышку чтоб духа его не было в команде --у него нет совести 3 проиграша и не подаёт в отставку куда смотрят слуги футбола а Петраков 17 летних вывел на ЧЕ --это тренер а Ротань трепло работает только языком нет мозгов
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
alex.belogubko (одесса)
до начала матча в 16 часов я написал будет ничья--договорняк так и случилось--гнать эту пустышку чтоб духа его не было в команде --у него нет совести 3 проиграша и не подаёт в отставку куда смотрят слуги футбола а Петраков 17 летних вывел на ЧЕ --это тренер а Ротань трепло работает только языком нет мозгов
Відповісти
1
0
can (Торонто, Львов)
Как бы с остальным согласен,но при чем тут договорняк? Может я чего-то не знаю?
Відповісти
1
0
Siren05 (Мариуполь)
Да, я тоже думал, что с таким приличным и громким по именам составом в нашей молодёжке и учитывая не супер сильную отборочную группу - наши легко пройдут отбор на ЧЕ. Ан, нет! Как в том анекдоте про лошадь на ипподроме: " Не шмогла!"
Відповісти
1
0
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Молодцы!!! После чемпионов мира играем в ничью с Азербайджаном. И не выходим на Евро с очень лёгкой группы. Что сказать, 3.14здец
Відповісти
1
0
Alk1964 (Краматорск)
Кошмар! Азербайджан -ничья, куда катимся?
Відповісти
1
0
оболонь-бровар (Чернигов)
очень жалко, что именно в тот период, когда команде попалась группа жизни (Дания, Румыния, Финляндия, С Ирландия, Мальта - только вдумайтесь!), ее тренирует кто попало, что приводит к очередному сливу отбора
Відповісти
2
0
Lion Killer (Львів)
Окей зб вже на рівні Азербайджану. Ротань, будь мужикои, ще таких 2-3 матчі і кидай то тренування. Не муч пацанів.
Відповісти
2
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус