Прем'єр-Ліга
Прем'єр-Ліга

Прем'єр-Ліга - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Каштру: Гравці Шахтаря знаходяться в ідеальних кондиціях


Наставник гірників розповів про готовність команди до найближчих матчів

Каштру: Гравці Шахтаря знаходяться в ідеальних кондиціях


Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру поділився думкою про зміни в "Олімпіку" і позначив роль уболівальників в можливому успіху команди.

- Сеньйор Каштру, якою була ваша реакція на невдалий матч в Маріуполі?

- Абсолютно нормальною для людини, яка не досягла своєї мети. "Шахтар" протягом усього другого тайму створював гольові моменти, а "Маріуполь" лише раз дістався до наших воріт і реалізував цей шанс. Проте наша команда показала себе гідно. Звичайно, ми очікували більшого від гри, але зараз я думаю не про це, а про наступні матчі.

- Календарний рік добігає кінця. Як здоров'я футболістів? Вони витратили багато сил, були травми.

- Команда в відмінних фізичних кондиціях, а також прекрасно себе показує тактично, технічно і ментально. У багатьох матчах ми домагалися результату на останніх хвилинах. Тільки добре готові фізично футболісти можуть домогтися таких перемог. Так що хлопці в ідеальних кондиціях.

- Наскільки матч з "Олімпіком" може виконати функції генеральної репетиції перед зустріччю з "Аталантою"? Здається, що у оборони не буде стільки роботи.

- Це два абсолютно різних поєдинки. У "Олімпіка" до останнього туру в 5 матчах було 4 перемоги і нічия, а це 13 очок. Вони радикально змінили свій стиль і провели чудові матчі. Сьогодні це команда, яка не боїться розігрувати від воріт, атакує великою кількістю футболістів, навіть під жорстким пресингом, і не ховається від гри. "Олімпік" добре показує себе в нападі й обороні. Суперник вимагає багато нашої уваги, і "Шахтар" повинен бути на найкращому рівні, щоб протистояти йому. А про "Аталанту" ми ще поговоримо: поєдинок буде з абсолютно іншими характеристиками. В деякі моменти, можливо, командам доведеться максимально ризикувати, тому що їх цікавить тільки перемога. На відміну від довгого сезону у внутрішньому чемпіонаті, це протистояння буде просто вирішальним. Так що не можна порівняти і говорити про репетицію перед Лігою чемпіонів. Такого в принципі ніколи не буває, щоб якийсь матч служив репетицією перед наступним. В ході сезону всі поєдинки різні. Тут ти або проходиш далі, або вилітаєш, а в чемпіонаті, що б не сталося, залишаєшся.

- Але берегти когось, можливо, будете?

- Я думаю, що в даний момент ми повинні думати тільки про зустріч з "Олімпіком". По грі з "Аталантою" я скажу лише, що ми розраховуємо на повний стадіон, на наших уболівальників. Власне, як і в матчі з "Олімпіком". Але в середу в такому важливому поєдинку Ліги чемпіонів мені і всій команді хочеться відчути енергію трибун і наших уболівальників. Даний фактор може стати вирішальним для успіху, і ми на це дуже розраховуємо.

- Це ваша перша зима в Україні. Які враження від температури і снігу?

- Я народився на півночі Португалії, в регіоні, де температура опускається до - 5 ° С. Клімат поки на мене ніяк не діє. Завжди головне переживання - моя команда і то, як ми граємо, яку радість можемо подарувати нашим уболівальникам.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Шахтер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Hunter02 (Винница)
У нас з Русланом думки розходяться, на мою думку основна проблема молодіжки, це ти!
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 2
Hunter02 (Винница)
У нас з Русланом думки розходяться, на мою думку основна проблема молодіжки, це ти!
Відповісти
0
1
Dnepr-75 (Днiпро)
В статье про кротовню которая в идеальном состоянии,при чем тут Руслан?
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус