Ротань помітив схожість у грі Ліверпуля і національної збірної України


А коли запитали про 2 місце в УПЛ, згадав про Зорю

Ротань помітив схожість у грі Ліверпуля і національної збірної України


Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про свій карантин, орієнтацію на досвід двох тренерів і підсумок чемпіонату України в УПЛ.

— Руслане, перше питання традиційне як для нинішньої ситуації. Як проводите час на карантині?

— Із родиною вдома. Якщо кудись і виходжу, то тільки за продуктами й в аптеку, якщо треба. Зараз головна увага — спілкуванню з дітьми. Це головний плюс цього карантину. Я сам кайфую від цього спілкування, бо коли був гравцем, а потім став тренером, під час матчів та зборів бракувало спілкування з ними. Зараз ми надолужуємо втрачене в минулі роки.

— Як, на ваш погляд, розподіляться призові місця в чемпіонаті України?

— Подивимося, боротьба буде цікава. Мені імпонує, як грає "Зоря". Команда діє обдумано, з головою. Радує, що гравці «молодіжки» в луганців теж на провідних ролях. Незабаром вони будуть у національній збірній.

Читайте такожРотань: Багато гравців молодіжки скоро будуть в національній збірній

— Хто для вас є топ-тренером у сучасному футболі?

— Мені пощастило, що є можливість рівнятися на нашу національну збірну й на Андрія Миколайовича Шевченка. Добре, що ми в контакті на тренерській нараді, я завжди можу в нього щось запитати, попросити поради й почути від нього професійну думку.

З інших наставників можу виділити Хосепа Гвардіолу й Юргена Клоппа. Коли іспанець приїхав до «Манчестер Сіті», я почав уболівати за цю команду. Але в нинішньому сезоні «Ліверпуль» Клоппа грає в прекрасний футбол. До речі, його гра схожа на дії нашої національної команди.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
Ротань не трожь молодёжку иди тренеруй 2 лигу или детей --ты полный 0
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
alex.belogubko (одесса)
Ротань не трожь молодёжку иди тренеруй 2 лигу или детей --ты полный 0
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус