Ротань висловив побажання щодо гри молодіжної збірної України в наступних матчах


Не сподобалось, що віддавали ініціативу фінам

Ротань висловив побажання щодо гри молодіжної збірної України в наступних матчах


Наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань підсумував перемогу команди 2:0 на виїзді з Фінляндією у відбірному турнірі Євро-2021 (U-21).

— Вважаю, що перший тайм у матчі з фінами збірній України вдався, — сказав Ротань. — Ми забили два м'ячі й загалом повністю контролювали ситуацію на полі. У другому таймі, особливо в першій його половині, ми трохи розслабилися, віддали ініціативу супернику. Правда, загрози нашим воротам виникали здебільшого після стандартних положень. Самі ж ми не змогли реалізувати кілька шансів. У майбутньому хотілося б, аби команда рівно проводила всю гру.

Читайте такожУкраїнська молодіжка обіграла Фінляндію у відборі на Євро-2021

— Кого б ви могли виділити в цьому поєдинку? І як вам дебют молодих хлопців?

— У нас зараз гарне покоління футболістів. Важливо, що всі вони намагаються виконувати наші вимоги. Я зараз не буду когось із них виокремлювати, уся команда на минулому зборі працювала як єдиний механізм. Користуючись нагодою, я хотів би подякувати всім клубам, тренерам, які пішли нам назустріч, що дало змогу «молодіжці» розпочати тренувальний процес на три дні раніше дати УЄФА. Це дозволило нам краще підготуватися й показати, вважаю, непоганий футбол у матчах із Данією й Фінляндією.

— Турнірна ситуація для збірної України, як і раніше, залишається не найкращою. Наскільки важливими будуть поєдинки, що залишилися, із точки зору результату?

— Я вже не раз говорив, що для нас важлива якість гри, яку ми намагаємося поліпшувати. Хоча й від результату ми не відмовляємося. Кожен матч, що залишився у відборі, буде для збірної України немов фінальний.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Comment06 (Украина)
Так, в чем дело? Откажитесь от всех соревнований, тренируйтесь, играйте двухсторонки, изучайте теорию- хоть какя-то польза в виде экономии денег!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
Comment06 (Украина)
Так, в чем дело? Откажитесь от всех соревнований, тренируйтесь, играйте двухсторонки, изучайте теорию- хоть какя-то польза в виде экономии денег!
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
тупое создание ему надо качество игры --позорник физрук тебе лучше молчать --клоун
sticker
Відповісти
0
0
Vitolo (Одесса)
Ротань имеет моральное право высказывать пожелания??? Или это издевательская шутка??? Да гнать эту бездарь метлой из сборной к Шевчуку в эксперты.
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
угробил ЧМ и тявкает --подавай в отставку --клоун
Відповісти
0
0
avatar
usovvictor (Kharkov)
...так уметь запороть молодежку...
Відповісти
1
0
megrivan (Курячі Лози)
Вспомните когда-то мои слова: после того, как Шевченко уйдет тренером в европейский клуб, Павелко сделает Ротаня тренером первой сборной.
Відповісти
1
0
Vitolo (Одесса)
Да кто Шеву куда-то вообще возьмёт???
Відповісти
0
0
Термит (Киев)
Суркис возьмет после Луческу
 
0
0
миг-25 (киев)
А я хочу высказать пожелание Ротаню -Уйди клоун уйди -Ну не твое это дело ВСЕ Отбор тобой ПРОВАЛЕН -ИДИ НА (---)- (Павелко) Он тебя пристроит в УАФ-будеш просиживать штаны и получать хорошую зарплату
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус