Ротань: Я б не сказав, що матчі з Мальтою даються легко


Сьогодні вже всі навчилися грати в футбол

Ротань: Я б не сказав, що матчі з Мальтою даються легко

uaf.ua


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань в ефірі ТК Футбол розповів про підготовку до двох заключних поєдинків відбору на Євро-2021 - з Мальтою і Північною Ірландією.

"Мотивації було б більше, якби матчі щось вирішували, але я хлопцям сказав, що у нас є завдання на наступний сезон. Крім гри і хорошого результату, ми чекаємо наступного відбіркового циклу. Команда вже омолодилася, велика частина футболістів на чотири роки молодше, ніж це можливо для заявки. Я задоволений ними, хлопці перспективні всі.

Багато хто може говорити, що Мальта - карликова держава, з якою легко даються матчі. Я б так не сказав. Навіть Данія з великими зусиллями змогла перемогти в кінцівці, програючи по ходу зустрічі. Сьогодні вже всі навчилися дійсно грати в футбол, а не заважати. Те, що ми бачили в матчах, вони непогано виглядали тактично і фізично", - сказав Ротань.

Читайте такожЩе один воротар Динамо здав позитивний тест на коронавірус

Нагадаємо, що з Мальтою на виїзді України зіграє 13 листопада, а 17 листопада прийме Північну Ірландію.

Також відзначимо, що за дві гри до закінчення турнірної дистанції збірна України U-21 втратила всі шанси на поїздку на Євро. Команда Руслана Ротаня має в своєму активі 10 балів, відстаючи від другої Румунії на 9 очок.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ТК Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
NikosFutboloidos (Chop)
Ротаню потрібно було потренуватись на кицьках (в нижчих лігах). Не впевнений не берись, це не іграшки для дорослих.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 3
NikosFutboloidos (Chop)
Ротаню потрібно було потренуватись на кицьках (в нижчих лігах). Не впевнений не берись, це не іграшки для дорослих.
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
РОТАНЬ закрой свой рот--подавай в отставку -кто тебя туда назначил тупицу
Відповісти
2
0
Comment06 (Украина)
А я бы сказал, что все матчи сборной чудо- тренера Ротаня с любым соперником даются нелегко!
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус