Їхав до молодіжки з думками про гол. Гравець Руху розповів про дебют у команді Ротаня


Дуже вдалий

Їхав до молодіжки з думками про гол. Гравець Руху розповів про дебют у команді Ротаня


Микола Кухаревич, атакувальний гравець львівського "Руху", матчем із Мальтою дебютував у молодіжній збірній Україні, забив одразу два голи.

Футболіст поділився враженнями від вдалого дебюту.

Звичайно, емоції мене просто переповнюють. Дуже радий, що вдалося дебютувати, а також тішуся, що відзначився у грі двома забитими голами. За кілька годин до матчу головний тренер команди Руслан Ротань дав завдання на поєдинок й назвав стартовий склад на гру з Мальтою. Тоді я вже остаточно усвідомив, що вийду на поле з перших хвилин. Налаштовував себе на перемогу.

Акцент на швидкий забитий м’яч ми не робили, але розуміли, що будемо більше контролювати гру та володіти ініціативою на полі. Мали створювати небезпечні моменти біля воріт Мальти та реалізовувати їх. Звісно, я їхав у табір молодіжної збірної з думками, що я повинен забити гол, адже я нападник і це моя робота. Радий, що вдалося оформити дубль.

Читайте такожКухаревич: Після матчу з Мальтою Ротань сказав, що ми рухаємося в правильному напрямку

Захищати кольори збірної – це мрія кожного футболіста. Ці емоції важко описати словами. Дякую наставнику молодіжки Руслану Ротаню та партнерам по команді, що добре мене прийняли в збірній. Мене усі підтримали. На цей раз не лише я один був новачком. Загалом адаптація пройшла добре.

Погано, що ми вже не боремося за вихід з групи на Євро 2021. Втім, повинні закладати фундамент на майбутнє, тому прагнемо перемогти у наступному матчі проти Північної Ірландії. Також постараюся забити.

Якщо бути відвертим, то після гри отримав дуже багато привітань. Мій телефон, як-то кажуть, «горів». Надійшло багато повідомлень, як від знайомих людей, так і від незнайомих. Дуже приємно, що мене привітав Президент «Руху» Григорій Козловський, а також керівництво клубу, головний тренер Іван Федик, партнери по команді. У піднесеному настрої налаштовую себе на матч проти Північної Ірландії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Рух
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус