Голкіпер Олександрії: У Ротаня велике майбутнє в ролі головного тренера


Білик - про наставника молодіжної збірної України

Голкіпер Олександрії: У Ротаня велике майбутнє в ролі головного тренера

Фото: ФК Александрия


Голкіпер "Олександрії" Олег Білик поділився думкою про наставника молодіжної збірної України Руслана Ротаня і тренера воротарів Віталія Реве.

– Ти грав за збірну України Руслана Ротаня. Як тобі Ротань, як головний тренер?

– На мою думку, в нього велике майбутнє в ролі головного тренера. Як-не-як він пограв на високому рівні у футболі, тому я думаю, що Ротань може багато чого досягти. Головне підібрати хорошу команду, колектив. Я думаю, що він це може зробити. Він дуже багато спілкується з футболістами, завжди підтримує та розуміє гравців, йому довіряють.

Читайте такожДенисов: Шевченко хоче від Ротаня, щоб молодіжка грала в інтелектуальний футбол

– Віталій Рева, як тренер воротарів, багато тобі дав? І взагалі, чи може він напіхати, коли буде треба?

– Дав, у тренувальному процесі він навіть мені піхав, тому що є багато чому вчитися. Так, він хороший тренер. Як і Руслан Петрович, теж пограв на високому рівні. Не так часто ми з ним зустрічалися, там буквально тиждень чи два, але все одно я багато чого в нього навчився", - скззал Білик.

Нагадаємо, що Олег Білик в складі збірної України U-21 провів 8 матчів, 10 разів пропускав м'ячі та 3 відстояв на нуль. Руслан Ротань очолив молодіжку в грудні 2018 року.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
bfootball
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Tolyn77 (Донецк )
sticker
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 10
avatar
Tolyn77 (Донецк )
sticker
Відповісти
0
0
Тренерую (Столица)
"...у Ротоня большое будущее в роли главного тренера..." - по хоккею??? ))) Молодёжка, при нём, просрала всё что можно! Выгонять его надо, и чем быстрее!!!
Відповісти
2
0
alex.belogubko (одесса)
Ротаня надо гнать хватит позора Украине--хороший парень такой профессии нет --это пустышка физрук а тренером назвать его нельзя --работает только языком
sticker
Відповісти
3
0
sergkir
Будем честны, Ротань ещё очень слаб как тренер, а команде сейчас нужен уже спасательный круг, поэтому может и будет, но не думаю, что именно сейчас. Но он молод и конечно же полон сил, энергии, желания стремиться быть тренером в УПЛ!
Відповісти
2
0
янковский ян (Запорожье)
Это же не клубный тренер что можно сказать нет денег на хороших футболистов. Тут бери кого угодно. При том что тебе отдали команду чемпионов мира! Очень перспективный тренер)
Відповісти
2
0
янковский ян (Запорожье)
Я думаю во время этого интервью ротань сидел рядом)))
Відповісти
4
0
Maugli (Джунгли Африки)
Когда карьеру строят по блату - успехов не жди, Ротань!
Відповісти
4
0
ещё не специалист (Кривой Рог)
да уж... это инфо, чтобы или посмеяться, или ухмыльнуться, или возмутиться, или...
Відповісти
6
0
NikosFutboloidos (Chop)
Напевно таке ж як у тебе як воротаря збірної!!!
Відповісти
5
0
аалекс ( Крым)
На счет Ротаня повеселил.
Відповісти
7
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус