Форвард молодіжки не допоможе команді Ротаня найближчим часом


Футболіст продовжить відновлюватися після травми

Форвард молодіжки не допоможе команді Ротаня найближчим часом

Фото: ФК Рух


Нападник молодіжної збірної України Микола Кухаревич розповів, чому не брав участі в Меморіалі Валерія Лобановського, який проходив в Києві.

"Я дуже хотів зіграти в цьому турнірі. Однак, прибувши у розташування молодіжної збірної України, я спочатку проконсультувався з лікарями, і було прийнято рішення не ризикувати моїм здоров'ям, а продовжити відновлюватися. На жаль, я все ще відчуваю певний дискомфорт після пошкодження бокової зв'язки коліна. Тому найближчим часом я не зможу допомогти нашій збірній.

Хочу побажати хлопцям вдало зіграти 2 червня в спарингу з Туреччиною і реабілітуватися за невдалий виступ у Меморіалі Валерія Лобановського.

Що стосується моєї нової команди - "Труа" з Франції, то я не володію інформацією, коли повинен до неї приєднатися ", - розповів Кухаревич.

Нагадаємо, що Микола Кухаревич провів за молодіжну збірну України п'ять матчів, відзначившись трьома забитими м'ячами.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Meta-ratings
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
молодёжка ваша проблема Ротань --гоните хватит позорить УКРАИНУ а вы слуги футбола куда смотрите так унизить команду и сидит лыбиться нет ему веры 3 турнира уже угробил
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 5
alex.belogubko (одесса)
молодёжка ваша проблема Ротань --гоните хватит позорить УКРАИНУ а вы слуги футбола куда смотрите так унизить команду и сидит лыбиться нет ему веры 3 турнира уже угробил
Відповісти
2
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Помогать проигрывать все подряд? Ротань --- на выход.
Відповісти
2
0
янковский ян (Запорожье)
Интересный заголовок. Этой команде уже никто не поможет.
Відповісти
0
0
VladKoval61 (Херсон)
ротаня в отставку---- позорние поражения
Відповісти
2
0
Fritz (Кузнецовск)
Ротаню уже никто не поможет!!!!!
Відповісти
3
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус