Мудрик - про свій гол зі штрафного: Я знав, як треба виконати


Виконав відмінно

Мудрик - про свій гол зі штрафного: Я знав, як треба виконати

Фото Володимира Раснера - УАФ


Півзахисник української молодіжки Михайло Мудрик прокоментував матч відбору Євро-2023 з Вірменією (2:1), в якому хавбек забив зі штрафного переможний гол.

"В принципі, все вдалося в цьому матчі. Можливо, в першому таймі потрібно було трохи по-іншому їх накривати, а так установку тренера виконали.

Завжди граю в бутсах з пластмасовими шипами, а із залізними два роки тому одягав. Не знаю, може, тепер завжди треба перевзуватися в перерві. Швидше за все, буду переходити на залізні шипи.

Удари дуже часто відпрацьовую, відточують на тренуваннях такі удари і сьогодні вийшло забити зі штрафного. Я знав, як треба виконати.

Ми знали, що буде багато боротьби і багато "брудних" моментів, ми це очікували від Вірменії і вони нічим нас не здивували. Добре, що здобули дві перемоги, але вся боротьба ще попереду", - сказав Мудрик.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Соколов (Никополь)
Ну повезло, бывает. Во. Когда ты как Месси и Роналду будешь забивать как минимум половину тонн поговорим
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
Соколов (Никополь)
Ну повезло, бывает. Во. Когда ты как Месси и Роналду будешь забивать как минимум половину тонн поговорим
Відповісти
0
0
oleg.m.3972 (Харьков)
Отличный гол !
Відповісти
1
0
avatar
Кююмалайнен (Київ)
Мудро ввалил
Відповісти
1
1
download1 (huyersk)
дивись Де Дзербі
sticker
Відповісти
1
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус