Кухаревич: Думаю, шанси забити Франції у збірної України обов'язково будуть


Матч між молодіжками відбудеться сьогодні, 8 жовтня

Кухаревич: Думаю, шанси забити Франції у збірної України обов'язково будуть

Фото: УАФ / Автор - Владимир Раснер


Нападник молодіжної збірної України Микола Кухаревич поділився очікуваннями від майбутнього матчу з Францією у відборі на Євро-2023.

-Настрій чудовий. Я радий виклику до молодіжної збірної України. Готуємося до важкої зустрічі, але віримо в позитивний для нас результат.

-Молодіжна збірна України перебуває на першому місці в турнірній таблиці. Це додає впевненості?

-Звісно. Нам удався вересневий збір, під час якого було здобуто дві перемоги. Дуже сподіваємося й надалі радувати українських уболівальників.

-Чи можна говорити, що футболісти нашої "молодіжки" вже добре розуміють один одного на полі?

-Так. У нас є кістяк команди, а це плюс для будь-якого колективу.

-Що можеш сказати про збірну Франції?

-Думаю, ні для кого не секрет, що це топ-збірна, в якій мало не кожен виконавець виступає в найсильніших європейських чемпіонатах.

-Якщо тобі перед грою скажуть, що поєдинок завершиться внічию...

-Не хочеться про це думати, ми налаштовуємося на максимальний результат, а там уже подивимося, як складеться матч.

-Проте нічия в зустрічі з французами залишить збірну України на першому місці в групі.

-Саме так. Загалом це буде непоганий результат.

-Яких футболістів ти міг би виділити в складі суперника?

-Природньо, що це Едуарду Камавінга, який захищає кольори мадридського "Реалу" й коштує близько 30 млн євро.

-У цьому матчі доведеться багато оборонятися?

-Можу сказати одне - що збірна України не відходитиме від своєї гри. Думаю, шанси забити в нас обов'язково будуть, важливо не тринькати свої моменти", - розповів Кухаревич.

Нагадаємо, що матч молодіжних збірних Франції та України відбудеться сьогодні, 8 жовтня. Стартовий свисток арбітра пролунає о 19:30.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Шанси завжди є. Питання лише у тому ЯКІ, НАСКІЛЬКИ вони будуть реалізовані і чи ВИСТАЧИТЬ реалізації для досягнення позитивного результату.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Шанси завжди є. Питання лише у тому ЯКІ, НАСКІЛЬКИ вони будуть реалізовані і чи ВИСТАЧИТЬ реалізації для досягнення позитивного результату.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус