Судаков: У моменті з пенальті хотіли додати видовищності, задоволення для уболівальників


Але щось пішло не так

Судаков: У моменті з пенальті хотіли додати видовищності, задоволення для уболівальників

Скриншот: ТК Футбол


Хавбек молодіжної збірної України Георгій Судаков в ефірі ТК Футбол прокоментував розіграний і незабитий пенальті в матчі з Фарерами (1:0).

- Ваша версія моменту з пенальті.

- Вам сподобалось?

- Сподобалося б, якби це було результативно.

- Читав в інтерв'ю деяких експертів, що зараз футбол змінився, втратив видовищність. Ми з Бондаренком хотіли додати видовищності, задоволення для уболівальників. Звичайно, хотілося забити гол. Якби забили - про це б говорили. Як то кажуть, від любові до ненависті - один крок.

Ми хотіли отримати задоволення. Так, в цей раз не вийшло, але раніше виходило. Думаю, навіть якщо не забили, не можна на цьому зупинятися. Наступного разу заб'ємо.

- Коли вирішили так зробити?

- Давно. Ми давно вже це робили в клубі. Хотіли повторити. Домовилися давно вже. У грі про це не думали. Я на Бондаренка подивився, він сказав: "Давай".

- Що сказав Ротань?

- Я ж кажу: від любові до ненависті - один крок. Трохи напхав. Звичайно, розумію тренерів, для них важливий результат. Потім вони почали переживати через результат, 1:0 рахунок. Для них, звичайно, це хвилюючий момент. Але думаю, коли він охолоне, зрозуміє нас. Зрозуміє і простить.

Важко було проти Фарер, тому що ніяк не могли забити гол. Розуміли, що їхня будь-яка контратака призведе до небезпечного моменту. Ми створили достатньо моментів, їх треба реалізовувати. Треба працювати над реалізацією.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Цап-царап (Харків)
Понять и простить. © Он правда это сказал?..
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 18
Цап-царап (Харків)
Понять и простить. © Он правда это сказал?..
Відповісти
0
0
avatar
Serega1111 (Киев)
Гоша, ты - пижон!
Відповісти
2
0
Footballers (Умань)
Вони дагаварілісь.Жаль Ферери не забили цим підаркам.
Відповісти
3
0
avatar
djeff2015 (Запорожье)
этого г...нд....она и его напарника нельзя и на пушечный выстрел подпускать к СБУ. петух фраерный. мутант. во дворе так играй, а не уровне сборных.
Відповісти
4
0
bulpi (Днепропетровск)
ИДИОТЫ. Такие вещи можно делать, когда счет уже минимум 3:0
Відповісти
2
1
dalexx (Украина)
Два дауна
Відповісти
5
0
avatar
alex 66 (Кременчук)
Дебилы...будете всю жизнь на банках сидеть за свою развлекаловку...клоуны
Відповісти
5
3
avatar
Kolibri (Киев. Новая Англия.)
Я считаю, что надо смелости и наглости!!! Молодцы. Пусть пробуют. Хоть какой-то креатив!
Відповісти
0
7
avatar
ua-football-2021 (Київ)
Канешна, це ж не Циганков чи Забарний таку муйню спороли Вишкребок ти телячий.
Відповісти
4
0
avatar
victor1306 (Мадрид)
Лошари вони, а встидно чогось мені
Відповісти
6
1
vlotko (Броди)
Так можна було пробивати, якби рахунок був хоча 3:0, а так кадри з фільму : " Дурний і ще дурніший "
Відповісти
5
1
Dr. House (Поділля)
Придурки. Это плевок в лицо всем болельщикам, партнёрам, тренерам. Вы над кем решили поиздеваться? Над Фарерами? Кротики-ипанатики. С Францией -20 или с Шерифом надо было доказывать свою состоятельность...
Відповісти
7
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Какая зрелищность если вы с игры ни одного гола забить не можете?
Відповісти
8
2
Весела Дача (Кривий Ріг)
дебил
Відповісти
6
2
avatar
Ракицкий (Питер)
давно говорю игроков ФК Крот и их фармы не брать в сборные.только потери от них.
Відповісти
3
5
Матч Футболович
не мели х.йни. Дырявые в сборной тоже не фонтан. Таков уровень сейчас у нас.
Відповісти
1
8
Матч Футболович
Пижоны... по хорошему, не хватает вам правильной дедовщины в команде/раздевалке/на базе... дать бы вам хорошенькой п@зды, так что б летали пятый угол искали... гляди бы и в футболистов выросли бы, а так одни фраера в наколках. Тьфу...
Відповісти
3
4
avatar
djeff2015 (Запорожье)
10000 %. только п...д...ить таких уродов.
Відповісти
2
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус