Бондаренко: Якби реалізували пенальті - сказали б "красені", на руках би носили


Але не вийшло

Бондаренко: Якби реалізували пенальті - сказали б "красені", на руках би носили

Фото: ФК Шахтер Донецк


Хавбек молодіжної збірної України Артем Бондаренко в ефірі ТК "Футбол" прокоментував перемогу над Фарерами (1:0).

- Ви не виглядаєте задоволеним цією перемогою.

- Це помилкова думка. Я дуже задоволений, що взяли три очки в такій непростій грі.

Забили швидкий гол, дуже добре грали. Був хороший настрій, самовіддача. Останні хвилини видалися трохи валідольними, але це тільки наша вина, тому що дуже багато моментів не реалізували. Через це видалася дуже напружена кінцівка для глядачів.

- Напевно, всіх найбільше цікавить - що це було в моменті з пенальті?

- Цей момент був імпровізацією. Але я такої думки, що від футболу потрібно отримувати задоволення і радувати вболівальників видовищними моментами. Не вийшло. Але якщо б вийшло - сказали б: "Красені", на руках би носили. Але шквал критики вислухали.

Добре, що виграли, тому що, думаю, нас би стратили. А так добре все, що добре закінчується.

- Що саме вам сказав Ротань?

- Що він нам сказав - залишиться між нами.

- Наскільки очікувано зіграли Фарери?

- Думаю, очікувано. У них досить бойова команда. Скандинави завжди непоступливі, багато боротьби. Думаю, вони нас нічим не здивували, ми добре діяли.

Важко сказати, чому не вдалося забити другий, третій м'яч. Проблеми з реалізацією, є над чим працювати.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Трибуна
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
так вы не забили не одного гола --они сами срезали в свои ворота --головой работать надо думать на поле а не заниматься пежонством --Франция вас сделала как сопляков
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
alex.belogubko (одесса)
так вы не забили не одного гола --они сами срезали в свои ворота --головой работать надо думать на поле а не заниматься пежонством --Франция вас сделала как сопляков
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
"Я б переехал тебя трактором..."
Відповісти
0
0
avatar
Serega1111 (Киев)
Эх Кварцяного на вас нету... Он бы вам рассказал какие вы красавцы. Кто выжил бы, тот и был бы футболистом
Відповісти
0
0
Матч Футболович
Пижоны... по хорошему, не хватает вам правильной дедовщины в команде/раздевалке/на базе... дать бы вам хорошенькой п@зды, так что б летали пятый угол искали... гляди бы и в футболистов выросли бы, а так одни фраера в наколках. Тьфу...
Відповісти
2
0
avatar
Serega1111 (Киев)
Відповісти
0
0
Болельщик39 (Харьков)
"Если бы реализовали пенальти - сказали бы "красавцы", на руках бы носили". Вот здесь и кроется логическая ошибка, заставившая поступить так незрело. Всё равно сказали бы "идиоты". И добавили бы что-то типа "но дуракам везёт" или "победителей не судят".
Відповісти
2
1
volhvv (Киев)
Если бы у бабушки был член то она была бы дедушкой - если бы забили....Да это ваша РАБОТА - не уметь пенальти забить... Что футболисты, что врачи - чтоб школу футбольную (мединститут) попасть ваши родаки не вашими достижениями хвастались - а сосали тренеру...
Відповісти
1
0
Конфуцій (Львів)
Він так нічого і не зрозумів
Відповісти
6
0
янковский ян (Запорожье)
Согласен. С головой не дружит. Так можно было сделать при счёте три ноль. И то это уже больше на пижонство похожит
Відповісти
3
1
С.Карпович. (Ланівці)
А так ,просто два засранці
Відповісти
5
0
Pokeruga (Кропивницкий)
..ага и сразу обоим 2 контракта в Барселону бы было ... ну вместо Месси и Суаресса !! )))
Відповісти
2
1
LEVgcUqs (Чернігів)
"Если бы, если бы", були б красавцями а так козли, що один , що другий.
Відповісти
4
2
Лекарь (село Дарница)
Лучше бы вы против Франции показали себя. Клоуны
Відповісти
10
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус