Ротань: Розіграш пенальті? Це навіть негарно, неповага до суперника

Ротань: Розіграш пенальті? Це навіть негарно, неповага до суперника

фото - УАФ, автор - Павло Кубанов


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань в ефірі ТК Футбол прокоментував перемогу над Фарерами (1:0), а також момент з пенальті, який був розіграний, але не реалізований.

"Змістом гри я задоволений, але не до кінця. Самі розумієте, що мене дуже розлютило. Хлопці теж вже розуміють. Сподіваюся, таке повторюватися не буде. Це самовпевненість, це навіть негарно. Вони вже зрозуміли, ми провели розмову. Мій жест? Так, вибачте, що потрапив він в трансляцію. Потрібно було поговорити з гравцями. З'явилася нервозність, коли не показали повагу і до моменту гольового, і до суперника.

Що стосується ситуації в цілому в відборі, то хотілося кращого результату з Францією (програли 0:5). З ними ми вже повинні показувати зуби і грати на рівних. Хлопцям потрібно ставати мужичками, це перехід у дорослий футбол. І потрібно додавати в менталітеті.

Весь збір я їм повторював, що вони краще Франції. Сподіваюся, в кінці відбору ми побачимо, що ми дійсно краще", - сказав Ротань.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sport.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
они головой не думают поэтому получили 5 штук от Франции а в этой игре не забили не одного гола они сами срезали в свои ворота
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 6
alex.belogubko (одесса)
они головой не думают поэтому получили 5 штук от Франции а в этой игре не забили не одного гола они сами срезали в свои ворота
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
Так убери их из сборной или выпуска на замены, когда счёт нужный достигнут...
Відповісти
0
0
avatar
djeff2015 (Запорожье)
у...е...б...к....и.
Відповісти
1
1
Alex_ForzaMilan (Київ)
Писдюлей им надо дать
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Пижоны
Відповісти
0
0
Конфуцій (Львів)
100%
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус