Ротань: Зіткнулися з нехлюйством хлопців, тому в перерві довелося підвищити голос


Перемога над Фарерами не в повному обсязі задовольнила тренера

Ротань: Зіткнулися з нехлюйством хлопців, тому в перерві довелося підвищити голос

Фото Дмитра Смолієнка - УАФ


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував перемогу над Фарерами U-21 (1:0).

— Ми взяли дуже важливі три очки. Правда, є моменти, через які я засмучений. Епізод із пробиттям пенальті вийшов негарним відносно суперника. Зіткнулися з нехлюйством хлопців, тому в перерві довелося підвищити голос. Потрібно було просто забивати й закривати гру.

— Можете когось виділити у своєму складі?

— Не буду цього робити. Уся команда вийшла на матч мотивованою, гра нам давалася. Знову ж таки, ще в першому таймі ми могли закривати всі питання й другий тайм грати без нервів, а так у кінці зустрічі довелося трохи похвилюватися.

— Як оціните підтримку запорізьких уболівальників?

— У Запоріжжі нас завжди тепло приймають. Нам тут подобається. Єдине, що з усім відомих причин уболівальників на трибунах було небагато.

— Ваша команда мала велику ігрову перевагу, але забила лише одного разу...

— Нам трохи не вистачало забігань за спину. Футболісти часто не опинялися в точках, де потрібно було завершувати атаки. Але, думаю, із кожним збором у цьому компоненті команда буде додавати.

— Забитий м'яч став наслідком награної комбінації?

— Саме так. Ми і з Сербією пробували так діяти. Зараз усе спрацювало.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Соколов (Никополь)
Балонка кромко затявкала
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 7
Соколов (Никополь)
Балонка кромко затявкала
Відповісти
0
0
Цап-царап (Харків)
sticker
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
так они не забили не одного гола те сами себе срезали в ворота--команды нет головой не думают а самое главное Ротань продолжает гробить команду--это не игра а смех и позор
Відповісти
2
0
avatar
djeff2015 (Запорожье)
в отставку на х........ кумовство в укр футболе уже уничтожило его. бездари у руля.
Відповісти
2
1
Шурик_ОК (Київ)
Кто там в УАФ хоть кум и кому? Расскажи
Відповісти
0
2
efim423 (odessa)
голос был как анедкоте - пиво б.л.я.ть ))
Відповісти
1
1
Соколов (Никополь)
Точняк
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус