Кухаревич: Ми дуже серйозно готуємось до матчу із Сербією


Команда Руслана Ротаня зіграє вже сьогодні, 16 листопада

Кухаревич: Ми дуже серйозно готуємось до матчу із Сербією

Скриншот: канал УАФ на YouTube


Нападник молодіжної збірної України Микола Кухаревич поділився очікуваннями від матчу з однолітками із Сербії в рамках кваліфікації на Євро –2023.

– Миколо, з якими емоціями ти приїхав до рідного для тебе Львова?

– Із найпозитивнішими (посміхається).

– Попереду на молодіжну збірну України чекає важливий матч із Сербією. Наскільки команда готова до протистояння?

– Ми дуже серйозно готуємося до цього поєдинку, надто він пройде в присутності своїх уболівальників.

– У матчі з Північною Македонією ми не побачили тебе у складі. Ти не в найкращих кондиціях, чи це було просто рішення тренера?

– Я замало граю у своєму клубі, ще відбувається адаптація. Але я багато працюю. Сподіваюся, що в матчі із сербами в мене буде шанс.

– Ти забивав на "Арені Львів". Це тебе якось мотивує?

– Звісно. На цьому стадіоні було чимало миттєвостей, що мені запам'яталися. Хочеться, звичайно, щоб і майбутня гра залишилася приємним спогадом.

– Що являє собою збірна Сербії?

– У сербів помінявся головний тренер. Змінилася й тактика команди. Проте наш тренерський штаб усе нам розповів і показав. Справа за командою, яка докладе всіх сил для того, щоб здобути максимальний результат. Він нам дуже потрібний, – сказав Кухаревич.

Нагадаємо, що матч між молодіжними збірними України та Сербії відбудеться сьогодні, 16 листопада, о 18:00.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Artemanat (Кривой Рог)
На банці в Бельгії сидить хлопака,а я думав буде рубати в труа
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
Artemanat (Кривой Рог)
На банці в Бельгії сидить хлопака,а я думав буде рубати в труа
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус