Ротань: Цією перемогою ми викреслили збірну Сербії зі своїх головних конкурентів


Молодіжка обіграла Сербію

Ротань: Цією перемогою ми викреслили збірну Сербії зі своїх головних конкурентів

Фото Володимира Раснера - УАФ


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумок матчу відбору Євро-2023 з Сербією (2:1).

— Радий за хлопців, радий за команду. Я їм завжди кажу, що вони найкращі. А щодо минулої гри, то колектив заслужив цю перемогу, і, можливо, вона мала бути не мінімальною. Дуже сподіваюся, що в майбутньому ми будемо впевненіше проводити свої матчі.

— Це ваша перша перемога у Львові як тренера. Як вам підтримка?

— "Арена Львів" — це щось неймовірне. Ще будучи футболістом, я тут отримував найкращі емоції від підтримки вболівальників, ажіотажу навколо поєдинків, перемог.

Наша звитяга була непростою, та й не може бути простою перемога в ключовому матчі. Цим виграшем ми, можна сказати, викреслили збірну Сербії із числа своїх головних конкурентів. Тепер зосереджуватимемося на боротьбі зі збірною Франції.

— Кого можете виділити як лідерів молодіжки?

— Щодо сьогоднішньої гри, то був колектив, який жадав перемоги. Це стосується як тих хлопців, що були на полі, так і тих, хто перебував на лаві запасних. Я взагалі мрію, щоб уся команда була лідером, тоді гра та результат будуть ще кращими.

— Що ви сказали Артему Бондаренку після незабитого пенальті?

— Підтримав. Пенальті не забивають і великі футболісти. Нічого страшного. Через це потрібно пройти. Так гравці стають сильнішими. Артем — серйозний хлопець, він не знітився, а ще з більшою завзятістю продовжив діяти на полі.

— Тепер наш головний конкурент — збірна Франції?

— Якщо брати стратегічно, то так. Але попереду ще чотири поєдинки, які я теж назвав би ключовими. Якщо ми й далі перемагатимемо, то на фініші подивимося, як усе вийде. Я сказав хлопцям, що я в них вірю. Я чомусь упевнений, що вони сильніші за французів.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УАФ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Olegyurchak (Хмельницький )
Смотри, карандаш не сламай, черкаш...
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 9
Olegyurchak (Хмельницький )
Смотри, карандаш не сламай, черкаш...
Відповісти
1
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
Негативщик вішайся...
Відповісти
1
1
alex.belogubko (одесса)
уберите Ротаня -он продолжает убивать молодёжку --стыдно за такие игры
Відповісти
2
3
balamyt (Boston)
Кого же. Ратань..убил.., и кого собственно твоя. Одесса. Дала для хоть какой -то сборной в течении 10 лет..чтобы ты тут рот открывал
Відповісти
1
1
avatar
Динамiт (Василькiв)
Обісранний оракул ... ти ж обіцяв поц камінг аут зробити, якщо Ротань виграє ! Тепер твій нік - Білогубковий Ротань ! Поздоровляю поц !
Відповісти
1
1
FC Energy (Новая Каховка)
за сегодняшнюю молодежку не стыдно, а вот за твой Черноморец...
Відповісти
0
0
balamyt (Boston)
Молодец. Русик! Утер нос многим. ,кто тебя хейтил..Ты был хорошим игроком , и тренером стал не хуже многих.Дерзай и дальше
Відповісти
2
1
avatar
Динамiт (Василькiв)
Особливо Мойші бєлогубко ...
Відповісти
2
1
Acsakal (Kharkiv)
Гол, який пропустила наша молодіжка, назрівав хвилин 20, коли наші гравці почали підсідати десь з 60-ї хвилини, а з 67-ї хвилини, коли серби зробили 4-ту заміну, Україна взагалі почала грати на відбій. Заміна Криськіва на Желізко виявилася вкрай невдалою. Врешті-решт, наша молодь все вирішила сама без тренера: спочатку пропустила, потім знову вийшла вперед, і лише потім Ротань прокинувся і випустив свіжих Кухаревича, Очеретька та Аліфіренка.
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус