Ротань: Не зациклююсь на контракті. Це розмова не сьогоднішнього дня


Наша молодіжка пробилася на Євро-2023

Ротань: Не зациклююсь на контракті. Це розмова не сьогоднішнього дня

Фото - УАФ / автор - Владимир Раснер


Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував перемогу над Словаччиною (3:0) та вихід команди на Євро-2023.

– Гра Словаччини? Ми за першу гру та за перший тайм другого матчу трохи вивчили один одного та розуміли перед другим поєдинком, що місця у центрі поля вони нашим гравцям не дадуть.

Шукали простір з флангів, переводячи з флангу на фланг. У другому таймі додали ротацій, грали з однією шісткою та двома вісімками. Вісімки мали зміщуватися на ротації, і за рахунок цього ми створювали більшість і простір в атаці. Вважаю, що в нас це вийшло.

Вихід Таловєрова? Розумієте, не можна так казати, що через це перемогли. Я вважаю, що ми маємо дуже сильних центральних захисників. І через один матч не можна говорити, що хтось краще зіграв, хтось гірше. Це молоді футболісти, вони припустилися помилок, і ми не повинні їм дорікати за них. Я у захисниках впевнений, і наступного матчу кожен з них матиме шанс зіграти, якщо їм довірять, вони конкурують, борються за своє місце, тому це нормально. Тому я пишаюся не лише захисниками, а й усією командою.

- Боялися розслабленості гравців за рахунку 3:0?

- Тільки не сьогодні. Я бачив їхнє бажання потрапити на чемпіонат Європи. І, щиро кажучи, перед грою я був певен, що вони потраплять на Євро. Вони заслуговували на це перед турніром і, перш за все, своєю грою. Вони це зробили, це їхня перемога.

– Що означає вихід на Євро-2023?

– Я на цьому не зациклююсь. Хлопцям сказав, що я молодий тренер, вони – молоді гравці, і ми робимо спільно якісь помилки, якісь речі робимо правильно. Разом ростемо, тому пишаюся хлопцями. Хочу сказати батькам хлопців, що їхнє виховання – хлопці справді заслуговують на вихід на Євро, трофеї. Ці хлопці справді мають гарне виховання від батьків.

Контракт? На цьому неправильно зациклюватись. Головне – хлопці на Євро, буде вечір – буде якийсь присмак. Думаю, це розмова не сьогодення.

Хлопці заслужили святкування. Сьогодні відсвяткують, а завтра роз'їдуться клубами. У них напружений графік, на жаль, така доля випала через війну, переїзди та перельоти, вони майже не бачать рідних, завжди на колесах. Тому їм потрібна ця пауза, емоції, і вони заслужили їх для всієї України та наших воїнів, які дають можливість нам грати та перемагати.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Суспільне
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
Ротаня надо менять он не потянет молодёжку опять опозорит --надо хорошего тренера а не физрука--там команды по сильнее будут
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
alex.belogubko (одесса)
Ротаня надо менять он не потянет молодёжку опять опозорит --надо хорошего тренера а не физрука--там команды по сильнее будут
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус