Бондаренко: Хочемо порадувати Україну своїм виступом на Євро-2023


Турнір відбудеться цього літа

Бондаренко: Хочемо порадувати Україну своїм виступом на Євро-2023

Фото: УАФ


Півзахисник збірної України U-21 Артем Бондаренко поділився очікуваннями від майбутнього молодіжного Євро-2023, який відбудеться цього літа.

"Ми всі пройшли складний шлях, пережили неймовірні емоції в плей-офф. Я вірю в нашу команду у фінальному турнірі. Хороший склад учасників, очікується багато топових гравців у складах усіх команд. Сподіваюся, тьфу-тьфу-тьфу, що наша збірна також зможе зібрати тих, кого потребуватиме тренер. Ми хочемо порадувати Україну виступом на цьому турнірі й готові цьому віддати всі сили.

22-річний Бондаренко отримав виклик до національної збірної України від Ротаня, який виконував обов'язки головного тренера під час стартового матчу відбору на Євро-2024 проти Англії. Щоправда, Артем поки що не дебютував у складі головної команди країни.

"Для мене кожен виклик у збірну – це честь. Подивіться, які люди грають за збірну України. Я повинен ще себе показати, довести свій рівень, а якщо буду наполегливо працювати – і шанс з’явиться, і дебют буде. Все по черзі. А це був старт відбіркового турніру, тому в мене ніяких питань до тренерів. Буду радий і надалі працювати в збірній", - відповів Бондаренко.

Нагадаємо, молодіжна збірна України візьме участь у фінальному турнірі чемпіонату Європи-2023. У груповому раунді суперниками нашої команди будуть Іспанія, Хорватія та Румунія. Турнір пройде з 21 червня по 8 липня.

Читайте такожСтало відомо, де збірна України U-21 проведе збір перед Євро-2023
Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
fanatSD (донецк)
ты лучше болельщиков шахтёра порадуй.языком можно что хочешь молоть.а когда играете?
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 1
fanatSD (донецк)
ты лучше болельщиков шахтёра порадуй.языком можно что хочешь молоть.а когда играете?
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус