Голи Басова і Есеола не врятували Акжайик від поразки ᐉ UA-Футбол

неділя
18:34
Голи Басова і Есеола не врятували Акжайик від поразки
Читайте на русском: Голы Басова и Эсеолы не спасли Акжайык от поражения

У матчі 10-го туру Прем'єр-ліги Казахстану "Акжайик" Володимира Мазяра на виїзді грав проти "Актобе".

Схоже, що команда українського тренера "забула вийти на поле". На 67-й хвилині рахунок був 5:0 на користь господарів поля і тільки потім гості почали грати. На 83-й хвилині рахунок був уже 5:3, а два голи забили українські легіонери гостей: Сергій Басов і Адерінсола Есеола.

Для Басова цей гол став дебютним в Казахстані, а для Есеоли вже п'ятим і він є одним з кращих бомбардирів чемпіонату.

Після цього матчу "Акжайик" з 10-ма очками займає 7-е місце в турнірній таблиці.