Друга ліга. "Княжа" – "Нива" 1:0. Подарунок новому тренеру. 14-04-2008 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Статистика, огляд матчу
14.04.2008
понедельник
11:32
Друга ліга. "Княжа" – "Нива"  1:0. Подарунок новому тренеру
Рейтинг публикации
Статистика, огляд матчу

Княжа 1:0 Нива
Мандзюк 85
Байрашевський, Гайовий, Жданов, Налигач, Мостовий, Курневич, Курилко, Шимко (Ігнатенко, 86), Литовчак (Демченко, 68), Малик (Козлюк, 60), Мандзюк Паньків, Дурай, Задорожний, Гринченко, Вишталюк (Никанович, 53), Лукашук, Семенець (Сокіл, 90+1), Герасименко, Саркіс (Кундель, 82), Суспіцин, Сливка (Вікарюк, 86)
Курневич 32 Герасименко 16, Сливка 44, Задорожний 55, Саркіс 65

Ціна центрального матчу другого кола була навіть вищою звичних у такому випадку шести очок. Він мав статус якщо й не вирішального, то принаймні визначального в безпосередній боротьбі за титул переможця. До того ж гості, хоча й поступалися «Княжій» одним очком і позицією лідера, підійшли до головного випробування року в значно ліпшому настрої. Бо господарі, не вигравши на другоколовому турнірному шляху жодного з трьох поєдинків і не забивши в них жодного м`яча, мали ще й пережити складну зазвичай зміну на капітанському містку, потрапивши під неймовірний психологічний прес. Однак струс, якого зазнала команда, виявився виправданим, оскільки конкурентові протистояла в неділю, може, й не бездоганна в ігровому сенсі, проте максимально відмобілізована і завзята «Княжа». Де й поділися апатія та пасивність, що неприємно вразили симпатиків флагмана футболу Київщини в стартових весняних зустрічах!

І все-таки «Ниві», сформованій з більш досвідчених виконавців, поталанило перевести гру в потрібне саме їй спокійне русло. Тернополяни, контролюючи м`яч і розігруючи неспішні комбінації, маневрували в середині поля, змушуючи «княжичів» бігати переважно без м`яча. Правда, без особливого зиску й для себе: гостроти поблизу володінь Байрашевського майже не простежувалося. Хіба що прудконогий Герасименко, уродженець столичної області й колишній форвард команди з Щасливого, кілька разів задіяв свою реактивну швидкість і нестандартні подачі з кутового, викликавши пожвавлення на глядацьких трибунах. І навпаки, коли місцевим футболістам таки вдавалося зіграти на межі можливого, захисникам гостей, зокрема й екс-збірникові країни Задорожному, помітно бракувало швидкості в суперництві з агресивними гравцями атаки лідера. Перший небезпечний момент виник на 17-й хвилині. Комбінація щасливців увінчалася потужним ударом з місця лівого інсайда, проте Паньків парирував м`яч. Ще за сім хвилин господарі не скористалися з веремії, що виникла після виконання штрафного: Малик, опинившись з м`ячем за кілька метрів і трохи лівіше від цілі, замість удару зробив простріл — і прогадав. А вже під завісу першого тайму голкіпер «Ниви» вийшов переможцем у безпосередній боротьбі з Мандзюком.

Більша частина другого тайму разючих змін у перебіг подій не внесла: «Нива» всіляко спрощувала гру, а «Княжа», хоча й докладала максимум зусиль, домогтися бажаного результату не могла. Хоча нагоди таки були. Приміром, на 54-й хвилині, коли Паньків невдало парирував черговий штрафний, відбивши м`яча прямо перед собою, одразу двоє «княжичів» прагнули заштовхати «шкіряного» в сітку вже з площі воріт, але так і не змогли! На низку напівмоментів, що виникали поблизу володінь Паньківа, претендент у лідери відповів хіба що небезпечним ударом Гринченка зі штрафного. Зате кінцівка поєдинку пройшла за цілковитої переваги господарів: «Нива», спокусившись бажанням відстояти нічию, невиправдано «притулилася» до своїх воріт. І поплатилася за приземленість тактики трьома очками. За вісім хвилин до фінального свистка футболісти Щасливого подали чотири кутових поспіль — і щоразу захисники та Паньків гасили ігрову пожежу, вибиваючи м`яча ледь не з останньої лінії. А черговий масований штурм завершився позиційним промахом голкіпера та майстерним ударом активного Мандзюка. Три компенсовані хвилини тривали, мабуть, удвічі довше. Однак нагоди бодай відновити рівновагу в тернополян не було. Натомість «княжичі» могли й подвоїти перевагу. Та Курневич, опинившись з партнером удвох супроти Паньківа, обрав найскладніший з-поміж усіх варіантів можливого розвитку подій — спробував перекинути м`яча через голкіпера, проте помилився з розрахунком траєкторії польоту… «Княжа» виграла і відірвалася від найближчого переслідувача на чотири очки. Але підстави для ейфорії немає: попереду воістину складний фініш сезону.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіціний сайт ФК "Княжа"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com