Ігор Біскуп — новий головний тренер Ниви ᐉ UA-Футбол
Вторая лига Украины
19.03.2011
суббота
09:31
Ігор Біскуп — новий головний тренер "Ниви"
Рейтинг публикации

Новим головним тренером тернопільської "Ниви" став Ігор Біскуп, допомагати йому буде Роман Мацюпа, який обійняв посаду начальника команди. Це стало відомо після зустрічі у вузькому колі голови ОДА Валентина Хоптяна з футбольним активом області.

Наразі, щоб дограти сезон-2011/11, влада пообіцяла віднайти 650 тис. грн. Куратором від влади за раціональним витрачанням коштів доручено бути гуманітарному заступнику голови ОДА Петрові Гочу та відомому бізнесмену, без п’яти хвилин голові Збаразької РДА Автанділу Мдінарадзе. Окрім Біскупа та Мацюпи, у штаті команди передбачено посаду адміністратора, яким буде Іван Білоус, та лікаря. До виконання медичних функцій планується залучити Іллю Семіоніді, який довгі роки працював у «Ниві».

Також оперативно вирішено питання з транспортом – на початках для виїзних матчів залучатиметься автобус обласної філармонії. Важче питання з навчально-тренувальною базою в селі В. Гаї. Навколо неї останнім часом велися судові тяжби. За інформацією, якою володіє «Номер один», суддівське рішення прийнято на користь обласної ради, відповідно приміщення бази стало комунальною власністю облради. Щоправда, остаточно не врегульовані всі нюанси по базі, а тому питання з помешканням для приїжджих футболістів відкрите.

Відомо, ще Ігор Біскуп формує список футболістів – потенційних гравців «Ниви», і вже на 16 березня запланував розпочати підготовку до другої частини чемпіонату. Нагадаємо, що весняна частина першості для «Ниви» розпочнеться 14 квітня виїзним матчем з «Бастіоном» з Іллічівська (Одеська область).

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета "Номер Один", www.fcnyva.te.ua
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Захлоп Калиткин (Запорожье)
gulik (Киев) 19.03.11 14:35 -------------- не в том дело. польские низшие лиги - это аналоги чемпионата КФК совка. но чтобы у нас было такое кол-во команд, нужно соответственное материальное обеспечение населения и пропаганда здорового образа жизни с пелёнок. а так... разговоры одни)
Ответить
0
0
Шахтер77 (Донецк)
на автобусе филармонии далеко не уедешь !
Ответить
0
0
gulik (Киев)
sanyock (Чернигов) 19.03.11 11:36 Очень просто - благодаря умелому руководству ПФЛ в стране с 45 млн. населения вторая лига просто перестанет существовать. В Польше, например, четыре профессиональные лиги, причем низшая имеет около 10 групп. Плюс три группы во второй лиге и две в первой. А все потому, что взносы для клубов умеренные, а не весь годовой бюджет области.
Ответить
0
0
sanyock (Чернигов)
\"щоб дограти сезон-2011/11\" - это как понимать?
Ответить
0
0
yaspas74 (тернопіль)
Все нагадує хворого в комі.Всі знають що не вижеве бо нема грошей на дорогу операцію,а залишити гріх.
Ответить
0
0
ігор868686 (Тернопіль)
Перспективи щось не дуже райдужні... Грошей так і не має, футболістів дозаявляти пока не можна, на стадіоні проходять ремонтні роботи, не факт, що дозволять команді грати на ньому, а в області більше стадіо які підпадають вимогам ПФЛ не має... Будемо чекати якихось змін на краще...
Ответить
0
0
Ounlimited (Львів)
Добре є. Легенда клубу стає їхнім тренером, може ще буде жити Нива.
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен